Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ilyen lopásért szólnál a...

Ilyen lopásért szólnál a pénztárosnak?

Figyelt kérdés

Étterem, kérni kell a kaját, aztán tálcán vinni a pénztárhoz. A tálcáknak kocsi is van, 2 vagy 3 tálcát is rá lehet pakolni, egymás alá. A következő a helyzet: érkezik egy háromfős társaság, egyikük leül egy asztalhoz, a másik kettő elmegy kajáért. Kérnek három adagot, két tálcát kocsira pakolnak, a harmadikat kézben viszik. A pénztárnál csak kettőt fizetnek ki, azt, amelyiket kézben vitték oda és amelyik a kocsin felül van. Az alul lévő tálcát a pénztáros nem látja, és mivel két ember van ott, fel sem merül benne, hogy egy harmadik adag kaja is van, így azt sikeresen kicsempészik fizetés nélkül.

Szólnátok a pénztárosnak vagy valamelyik másik alkalmazottnak, ha ilyet látnátok?



2021. aug. 24. 19:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Lehet, hogy elfelejtették kifizetni és inkább úgy voltak vele, hogy most már mindegy. Nem a Te feladatod ezzel foglalkozni, a személyzetnek kell ezt a problémát megoldani. Ha figyelmetlenek, akkor az az Ő bajuk.
2021. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem szólnák, nincs hozzá közöm.
2021. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Te örülnél ha akaratlanul lopnál, és más meg leégetne?

Nem szólnék mert ezek apró dolgok, bírom hogy a magyarok mindennel foglalkoznak csak azzal nem hogy a politikai dolgokat rendbe tegyék.

2021. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Te honnan tudod, hogy mit fizettek?
2021. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4: Onnan, hogy előttük álltam a sorban, fizetés után a kassza mellől kell elvenni az evőeszközöket, ott is volt még valaki előttem, tehát nem mentem el onnan azonnal. Jól láttam, hogy a pénztáros két adagot számolt, még kérdezte is, hogy akkor van egy ilyen meg egy olyan kaja, ugye ennyi, ők ketten meg válaszoltak, hogy igen, ennyi.

Egyébként nem szóltam, de kíváncsi voltam, mások mit tennének.

2021. aug. 24. 20:37
 6/16 anonim válasza:
89%
Kérdezd meg tőlük, hogy igaz hogy ma kettőt fizet hármat vihet akció van, vagy esetleg tévedsz.
2021. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Utólag szólnék, hogy máskor jobban figyeljenek.
2021. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
akkor te egy ikeåban voltål ott ebėdeltėl mert ott van ilyen zsurkocsis,tålcås dolog.
2021. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az ikea elbírja ezt.
2021. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem szólnék, inkább én is így lopnék legközelebb.
2021. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!