Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Meki, burger king mit csinál...

Meki, burger king mit csinál a kidobott, jó étellel? Ami pl kihűlt?

Figyelt kérdés

Ma voltam a burger kingben és folyamatosan ellenőrizték az elkészült hamburgereket és ani régebbi/kihűlt volt, azt beledobták egy zsákba.

Ez a kaja kidobásra kerül, vagy megkapja valaki? Szegény, hajléktalan?

Ha csak simán a kukába kerül az iszonyat gáz lenne...


2021. szept. 8. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ott végzi valószínűleg. De én is szeretném remélni hogy mégsem.
2021. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen a mekiben az ilyeneket a dolgozók ették meg - egy barátnőm anyja dolgozott mekiben, imádtunk ott lógni, egész nap ingyen kaja. :D


Manapság nem tudom, hogy mi lehet a protokoll az eu szabványok satöbbik miatt, szerintem kuka.

2021. szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem hiszem hogy odaadhatják élelmiszerbiztonsági okok miatt.
2021. szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Eus szabály szerint kuka, még moslékként, disznó eledelnek se lehet használni, hiába teljesen jó még.


Ez is egyike az 1001 dolognak ami szh@r az eu-ban.

2021. szept. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A már összeállított kaját max. 10 percig tartják, aztán kuka. De ha épp vége pl. a reggelinek 10:30-kor vagy este zárás van akkor igyekeznek a kajaveszteséget még inkább minimalizálni az utolsó negyed órában (ezért lehet hogy többet kell várnod ha akkor veszel valamit mert csak rendelésre

sütnek). Persze van hogy visszavonnak valami rendelést és ott marad a már kész kaja.

Hogy utána mi lesz azzal ami még nem lett kidobva és kihűlt az a manager-en is múlik, van amelyik megengedi hogy alkalmazottak elvigyék (miután felírták veszteségnek persze) hisz így is úgyis ki lenne dobva, mások ragaszkodnak ahhoz hogy rögtön el legyen dobva.

2021. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ezeknek zárt kukatárolóik szoktak lenni hogy az élelmesebbje ne várja a kijáratnál mikor jelennek meg vele és csapjon le a termékekre
2021. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Burgeres voltam. Nagyon sokszor 40 perces szendvicset is kiadtunk….

Igy dolgoztunk veszteseg mentesen. A lejart termeket is eladtuk siman

2021. okt. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Frissen is szemétre valók ezek a kaják mind. Nem volna szabad hagyni, hogy ilyeneket adjanak embereknek főleg nem ennyi pénzért. Kábé az átb@szás és a lopás kategória egyszerre egészségkárosító hatással megspékelve. Egyébként sose értettem miért járnak ezekre a helyekre emberek kajálni, mikor jóval olcsóbban ezerszer értelmesebb kajákat is lehet venni bármelyik kajáldában.
2021. okt. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A McDonald's-ban összegyűlt élelmiszer selejtet Ausztriában használják fel bio üzemanyagok készítésére.
2021. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarul, megetetik a disznókkal.
2021. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!