Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csak nekem tűnnek kevésnek a...

Csak nekem tűnnek kevésnek a mekis adagok? 25 éves vagyok nem szokásom mekizni sok évig nem is mentem. Tegnap viszont adtam neki egy lehetőséget. Csak nekem fura hogy nálam akár nagyobb emberek is egy kis burger meg 1 sültkrumplit szorongatnak?

Figyelt kérdés
Én meg vettem 3 sajtburgert, meg egy közepes krumplit, és őszintén szólva nem laktam jól vele.

2021. szept. 24. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

"Meki után mindig megéhezem, ez nyilván nem véletlen."

A zsömi pl. édes, ezért is.

2021. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Én múltkor vettem egy Big Mac menüt és 3 sajtburgert és csak akkor laktam jól de az se tartott sokáig!
2021. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki jóllakni megy a Mekibe, lehet csak beugrik valami apróságért mert épp azt szereti. Vagy társasággal van mert a többiek éhesek de ha már ott van ő sem akar csak üldögélni
2021. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!