Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan kell online ételt...

Hogyan kell online ételt rendelni házhoz kiszállítással?

Figyelt kérdés

Hogyan történik meg a fizetés, illetve a rendelés leadása?

Nem mai generáció vagyok, ezért nem tudom.



2021. okt. 28. 23:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

#10

A "netpincér" NEM országos, nekem Pest megyébe sem szállítanak.

Azért lettél lepontozva, mert netpincér már nincs, helyette van a Footpanda. Ugyanaz, csak más néven.

2021. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
*jav: FooDpanda
2021. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
De, országos. Arról nem tehet senki, hogy te kaposvári étteremből szeretnél Pestre rendelni. Tessék helyi étteremből rendelni és akkor kiviszik.
2021. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
A foodpandaról egyébként nem tudtam, én appból használom, de nem ez a lényeg. Az agyatlan, rosszindulatú lepontozás ellen szolgáltam fel.
2021. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
*szólaltam
2021. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

#13

Nem országos!

És nyilván nem vagyok olyan hülye, hogy Kaposvárról akarjak kaját!

Rákerestem a lakhelyem szerint a lehetőségekre és NULLA.

De qrvára nem akarok ezen vitatkozni, szép napot!

2021. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Akkor a lakhelyeden nincs olyan étterem, akik használják. Ha kis lélekszámú helyen élsz, akkor ne csodálkozz ezen.
2021. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%
Ui. De egyébként ránéztem, Pest megyén belül egy rakat találat van.
2021. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%

#17

Budapesttől 35 km-re élek, a keleti felében, egy 2500 fős faluban.

És nem, nem csodálkoztam, csak megemlítettem.

Nyilván ehhez kell közreműködő étterem is, a térségünkben - 15 km-en belül - több is van, amelyik kiszállít, de saját kereteiken belül, saját futárral oldják meg.

Ezért is írtam, hogy nem csak Bp-ről szól a világ, nálunk a futárnál kell fizetni. Heti rendelés esetén hétfőn, alkalomszerű rendelésnél alkalmanként.

2021. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szeretemacsokit válasza:
93%
Én is ajánlottam előbbi válaszomban a Foodpandát a kérdezőnék. Én sem vagyok Pesti, egy kis faluban lakom Baranyában és összesen 2 étterem szállít ki hozzánk Foodpandán ami igenis országos, csak nem minden étterem használja még. Azért ajánlottam mert egyszerű a használata. De amúgy ha a környéken van olyan étterem ami nem használja az appot, akkor egyszerűen fel kell hívni őket és rákérdezni, hogy szállítanak-e ki és akkor ott tudod leadni a rendelést a futárnál pedig fizetsz.
2021. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!