Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan kell online ételt...

Hogyan kell online ételt rendelni házhoz kiszállítással?

Figyelt kérdés

Hogyan történik meg a fizetés, illetve a rendelés leadása?

Nem mai generáció vagyok, ezért nem tudom.



2021. okt. 28. 23:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a mai generáció vagyok, de a feleségem már talán 10 éve rendel internetről, folyamatos napi (hétvégeket kivéve) kiszállítással. Több céget is kipróbáltunk, mindegyiknél lehet sokféleképp fizetni. A dologban az egyetlen "bökkenő", ami az átvétel módját illeti, hiszen nem mindenki van otthon a kiszállítás időpontjában, hogy átvegye. Nálunk úgy van, hogy a kevés lakóval rendelkező társasház bejáratához kapott kulcsot a futár. Hajnalban kihozza, felhozza az emeletre és a bejárati ajtónk elé leteszi egy polcra. Feleségem korán kel, ezért még szinte hidegen behozza és a hűtőbe teszi. A heti rendelések összegét hétfőnként kiteszi egy borítékban, amit elvesz a futár, azaz a futárral gyakorlatilag nem is találkozunk. Ehhez persze kifejezett bizalom kell. Hogy több lakásos, nagyobb forgalmú épületben, esetleg családi háznál ez miként megoldható, azt nem tudom. Maga az étel egyszer használatos, zárt műanyag edényben érkezik. Az étel elkészítése nagy valószínűséggel olyannyira szigorúan tiszta módon és tiszta környezetben történik, hogy hűtőszekrényben még napokig tárolható (fagyasztva még tovább) és eddig semmiféle problémát, megromlást nem tapasztaltunk.
2021. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. okt. 29. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!