Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van arra valami szabály, hogy...

Van arra valami szabály, hogy büfékben, gyrososnál, pizzériában, kisebb éttermekben kell-e lenni személyzeti mosdónak, wc-nek, öltözőnek?

Figyelt kérdés

Konyhai kisegítő/mosogató munkára jelentkeztem (beülős, tehát étterem ) és döbbenten értesültem a helyszínen, hogy nincs wc, mosdó... A közelben lévő fizetős mellékhelyre járnak, de az este már nincs is nyitva. Ezt a munkát én személy szerint így el sem merném vállalni, mert mit csinálok, ha netán sűrűn kéne felkeresnem a mellékhelységet?

Ez egyedi eset, vagy általános?

Valakinek esetleg tapasztalata ez ügyben?



2021. dec. 8. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Étteremben igencsak kellene lennie.


Talponálló büfénél nem, de ha már le lehet ülni, akkor illene lennie wcnek.

2021. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Számomra ez megdöbbentő volt, igaz, sok tapasztalatom nincs, eddig 3 kisebb konyhán dolgoztam alkalmanként, de azokban volt egy wc. Itt még öltöző sem volt, csak két fogas, pedig azért konyhai munkát nyilván nem az utcai ruhámban végzek..
2021. dec. 8. 18:39
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Menekülj.


Tuti más is lesz....

2021. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy próbanapot töltöttem ott késő délutános műszakban. Végig majréztam, hogy mi lesz, ha esetleg nagyon kell.. Kifizették, de nem hívtak vissza, azóta is hirdetnek (sőt, már hónapokkal ezelőtt is láttam). Igazság szerint nem is bántam a leírtak miatt..
2021. dec. 8. 18:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vendégeknek is kéne azért ezt biztosítani
2021. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát, az sincs.:(
2021. dec. 8. 18:55
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Hatos vagyok


Aztán meg majd vinnyognak ha valaki rosszul van és a padlóra üríti ki a gyomrát, felülről vagy hátulról...

2021. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kaphattak erre vajon engedélyt..? Mármint az étterem.
2021. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ez hol van?

belváros?

2021. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék konkrét helyet itt kiírni, csak annyit, hogy Budapest.
2021. dec. 8. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!