Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Cafe freinek tényleg olyan...

Cafe freinek tényleg olyan finom kávé,süti,fagyiai vannak?

Figyelt kérdés
Ki melyik termékeit ajánlja amit érdemes megkóstolni?

2022. jan. 1. 19:22
 1/8 anonim válasza:
97%
A forrócsokijuk finom nagyon.
2022. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
96%
Nem tudom melyik forrócsoki, asszem alpesi, ami olyan hogy ha megveszed és nem nyúlsz hozzá, hagyod kihülni, akkor pudingszerű lesz. Na ezt szoktam csinálni. És olyankor kikanalazom. Imádom.
2022. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Vannak tényleg finom kávék, sütik. Ajánlani nagyon nehéz, mert mindenki mást szeret. Pl hiába ajánlok egy kókuszos vagy gesztenyés csodát, ha te nem szereted az ilyeneket.
2022. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A caffe frei nesspresso kávéi testvérem szerint isteni, imádja úgyhogy karácsonyra természetesen Caffe frei nespresso kávéval lett meglepve. Én csak a nespresso kávékapszuláról tudok nyilatkozni az jó.
2022. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Ja de ő csak a nem dohányos kávét itta. A dohányos ízesítésű az természetesen nem kellett neki mert nem dohányzó.

4-es vagyok


Én se nem kávézok, se nem dohányzok de pl. Én is kreáltam karácsonykor neki egy karácsonyi gyömbéres , édes mézes, forró csokis nespresso kávét neki.

2022. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
A Café Freinek a kávézáshoz túl sok köze nincs, viszont folyékony is szilárd formában is fogyasztható desszerteket készítenek.
2022. jan. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os vannak kávéházaik is. Pesten és vidéken is.


[link]

2022. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Forró csokijuk tényleg nagyon finom.
2022. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!