Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vélemények Aziz gyros-ról?

Vélemények Aziz gyros-ról?

Figyelt kérdés
Budapesten található ez az étterem,vegyes kommenteket látok róla,elég megosztó.Gondoltam ha majd megyek Pestre benézek.

2022. jan. 9. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Az Üllői útiról hol olvastál rosszakat? Kb mindenhol felvannak pontozva.
2022. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tiktok😅
2022. jan. 9. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem vagyok fenn, én Google értékelésekben meg facebookon jókat hallottam róla. Eddig egyszer ettem ott, akkor jó volt.
2022. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan mint az összes. Csak annyi h jo reklámot csinált magának és a sok birka képes utazni ezért :D
2022. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a búbánatos faszba kiutaznál egy neten látott giroszért, akkor maradj az Üllői úton, de menj inkább a Leonidas Gyrosba. Az valóban a város legjobbjai között van. Erről az említettről még életemben nem hallottam, pedig eléggé képben vagyok a város ilyen dolgaival.
2022. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Most nézem, hogy ez a hely marokkóinak hívja magát és taginet is árul :DD Marokkóban az általunk ismert döner kebab kb. nem létezik, tehát erősen kétlem, hogy pont ők érthessenek hozzá a legjobban.
2022. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Mikor mondtam én azt,hogy ezért kiutaznék?Azt mondtam,ha majd arra járok benézek.

Innen Budapest 2órahossza.

2022. jan. 10. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyros nagyon finom de 20 perc alatt max. 2 embert szolgál ki. Csak akkor javaslom ha nagyon kitartó vagy.
2023. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!