Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha foglaltam egy asztalt, de...

Ha foglaltam egy asztalt, de nem tetszik, akkor lehet másikat kérni a helyszínen?

Figyelt kérdés

Ha pl a wc mellett van, vagy csak simán nem tetszik, akkor ezt mennyire illik megkérdezni? Ha van még üres hely, akkor oda ülnénk?


Nem egy drága hely, ha ez számít, és foglalás nélkül is szokott lenni azért hely.



2022. febr. 11. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kifejezetten úgy foglaltal, hogy x asztalt y fore, hanem egy asztalt y főre, akkor simán lehet mondani, hogy neked az nem tetszik, máshova szeretnél ulni
2022. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen!
2022. febr. 11. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Mért ne? A kérdést se értem!
2022. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Megkérdezed a pincért. Ha van másik szabad hely, minden gond nélkül át fog ültetni.
2022. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

3!


Ha úgy foglal valaki asztalt, hogy "azt az asztalt szeretném, ami a bejárattól jobbra lévő sarokban, az ablak mellett van" akkor az étterem azt fogja fenntartani neki. Másikat így akkor tudnak adni, ha van szabad asztal. De ha pl egy másik vendéget azért nem engedtek az adott helyre leülni, mert az foglalt volt a kérdező meg mégse oda akár ülni, akkor elég ciki helyzet állhat elő

2022. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Kérni lehet, kapni akkor fogsz, ha van.


Nem tudom, hogy ez hogy nem egyértelmű.

2022. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

foglalásnál jelzed hogy nem szeretnél mosdó mellettit, vagyhogy csendeset szeretnél vagy ablka mellettit sbt

í]y egy körrel kevsebb

ha mgse jó akkor helyszínen leülés előtt meg lehet kérdezni de nem biztos hogy tudnak adni másik asztalt. ha viszont van sok szabad hely akkor avlszge fognak

2022. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!