Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha valaki sokszor rendel...

Ha valaki sokszor rendel pizzát ugyan arról a helyről,és egy héten több alkalommal is, azt nem beszélik ki az ott dolgozók?

Figyelt kérdés
Párommal,mivel nagy pizzások vagyunk van hogy egy héten 2 alkalommal is rendelünk. Sokszor mondom neki,hogy jobb volna,ha főznék..de ilyenkor jön elő azzal,hogy ő bizony inkább a pizzát kívánja jobban per pillanat. Be szoktam adni a derekamat,mert én is szeretem, ráadásul utalvánnyal fizetünk. Viszont, sokszor felmerül bennem a kérdés,hogy ilyenkor nem pletykálnak ki minket?
2022. máj. 6. 17:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor futár voltam, akkor egy címre hetente négy-ötször is kimentem, mert egy csapat egyetemista napi rendszerességgel rendelgette betépve a pizzákat.

Mindig jókat röhögtünk a dolgon. A végére egészen összespanoltunk.

2022. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ő meg híreszteli a faluban,hogy a barátnőm nem tud főzni."


9-es vagyok. Ezt meg le kell szarni. Bunkó szarkavarók mindenhol vannak.

Egyfelől az üzletvezető dolga lenne az étterem arculatát úgy alakítani, hogy ilyen ne fordulhasson elő, és abba az irányba terelni az ilyen dolgozót, amilyen irányban az étterem halad. Másrészt az is egy barom, aki ad erre a pletykára.

Mármint ... valaki azt mondta, hogy valaki nem tud főzni... aha, oké.

2022. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
"Marika, megint rendeltek. Igen, a szokásos lesz."
2022. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Közeli barát volt pizzafutár, voltak, akik heti többször rendeltek. Szerették őket, mert sok jatott adtak, az meg nem érdekelt senkit, hogy miért rendelnek sokszor.

Mi is sokszor rendelünk, van pár futár, aki többször járt már itt, de most már szinte mindenki idetalál. Eleinte ez nagyon bajos volt, de gyanítom, terjed a “hírünk”, elmondják egymásnak. Engem nem zavar, legalább nem kell telefonon navigálni senkit 10 percen keresztül és amúgy mindig kedvesek is, pedig néha lemarad a jatt (általában szoktunk adni).

2022. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat.
2022. máj. 6. 18:07
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Megint 9-es, nekem a legutóbbi ilyen, ez volt:

(Apuka, megjegyzésben):

"Ha ide ér a futár, csörgessen meg telón. Nehogy becsengessen! Most aludt el a gyerek, ha felébred tökön szúrom magam! " XD

2022. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Jajjistenem.... Kérdező! Másról is ilyen összeesküvéselméleteid vannak? :-DDDD


Gondolod, hogy ott számon tartják, hogy Gipsz Jakab hányszor rendel...? Örülnek, hogy van forgalom, magasról lesz.rják, hogy ki rendeli...

2022. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%

"Ő meg híreszteli a faluban,hogy a barátnőm nem tud főzni."

ÉS??? Ezzel mi a gond? Ha valaki nem tud fözni, akkor már nem ember? AZ ilyesmivel nem érdemes egyáltalán foglalkozni.

Meg egyébként sem tartozik senkire, ki mikor föz és mikor rendel.

2022. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Mégis mi a f*Szt pletykálnának rajtatok? Még mégis kit érdekel?
2022. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább pozitívan szoktunk emlékezni a rendszeres rendelőkre.



Pl van egy-két olyan, aki rendszeresen rendel egy bizonyos kombinációt, mert az autista fia számára ez az egyik ilyen "biztonságos" étel, szóval a Margarita pizza + két egyéb feltét rendelésre már előre be volt készítve a pizza aznapra.


Aztán volt egy férfi aki hirtrpen megözvegyült, ő mindig helyben fogyasztott péntek este, mert ez volt a rendszeres randi napjuk az elhunyt feleségével, és nem akart egyedül enni.

Neki mindig adtunk egy kis kóstolót a tiramisu végéből, fagylaltot vagy valami más kis kedvességet.



De alapvetően nem, nem lesztek kibeszélve.

Hidd el, a pizzások is sok pizzát megesznek, mert ez áll kézre.

Ameddig rendesen ledolgozod, nem lesz belőle elhízás.

2022. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!