Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 honap kemeny dieta+edzes...

4 honap kemeny dieta+edzes utan ebben a honapban 4 alkalommal lesz csalonapom (edzes ugyan ugy van ezeken a napokon) utana min. karacsonyig semmi, ezzel mennyire csinalok bajt? lent bovebebben

Figyelt kérdés

Igazabol csak tartani szeretnem amit elertem, 4 honapig egyszer sem csaltam bele, es kemenyen edzek (heti 4-5 50perces kozepes tempoju futas, de van amikor 100perc/nap,mikor hogy van idom)

viszont ebben a honapban multhet elotti hetvegen 1 nap volt egy csalonapom , utana egy het kimaradt,most szombaton megint volt egy

es jovoheten lesz meg a szombat - vasarnap ugy nezki . De ezen a heten meglesznek az edzesek ugyan ugy , 50-100perces/nap

Utana befejezem az ilyen kilengeseket es max karacsonykor lazitok ujra.

Ezzel nagyon elfogom rontani amit elertem?


2020. nov. 8. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz.
2020. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy mit jelent neked a csalónap. Ha 1500kcal helyett 3500kcal-t eszel, azzal összehozol plusz 1kg-t, illetve ennyivel kevesebb lesz a havi fogyásod. Elrontani nem rontasz el semmit.
2020. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha a csalónap nem azt jelenti, hogy mindent összezabálsz, akkor nem lesz baj :)
2020. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyis?
2021. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!