Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek is gáz, hogy egy...

Szerintetek is gáz, hogy egy elegáns és drága étteremben főidőben nincs wc-papír a női mosdóban?

Figyelt kérdés

Tegnap esti negatív élményem, ami kicsit kiakasztott. Nem nevezném meg a vendéglátóhelyet, de annyi legyen elég, hogy drága és elegáns hely. Elmentem a mosdóba, 4 fülke volt, bemegyek oda ami látom szabad. Nadrág, bugyi le, már párnáznám ki az ülőkét, de észlelem közben hogy kb. 4-5 kis szelet van az egyetlen gurigán, hát mondom ez marha jó, ez még föléguggolós pisinek is necces lenne, nemhogy egy 10 órás repülőút utáni rohanós nap végén egy várva várt nagydolognak. Kijöttem, volt egy másik szabad fülke, de ott bent botrány büdös volt, mondom én oda be nem ülök.


Így maradt a nyugtalanító várakozás, hogy a mások kettő fülke egyikéből kijöjjön végre valaki.


Én azt gondolom ha már ennyit fizetek ennek alapnak kéne lennie, de biztos csak nekem nagyok az elvárásaim. És amúgy a kajától se voltam elájulva, bár a pasimnak ízlett. (24/n)



2022. máj. 27. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
First World Problems episode 2661826
2022. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez a legjobb helyeken is előfordulhat. Gondolj bele, mennyi ember megfordulhat ott. Ettől nyilván bosszantó marad a dolog.


Én is jártam már hasonlóképpen, csak mondjuk én szépen finoman szóltam a pultnál, hogy a mosdóban elfogyott a papír, és ők azonnal hoztak is. Jobban jártál volna, ha te is szólsz inkább.

2022. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

A WC-papír nem arra való, hogy "kipárnázd" vele az ülökét, éppen az ilyenek miatt fogy el három-négy ember után. Szóval ez a te és a hozzád hasonlók hülyesége miatt van így!

Meg az étteremben nincs állandóan valaki a WC-ben, hogy figyelje a papírt.

2022. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Hogy alapvetően a kérdésedre válaszoljak: igen, az, hogy egy elegáns és drága étteremben nincs wc papír, meg büdös van, az gáz.

Mint ahogy az is, hogy valaki elegáns és drága étterembe jár sz.rni ahelyett, hogy elintézné otthon, indulás előtt a "várva várt nagydolgot". Annyi eszed meg miért nincs, hogy hordj magaddal papír ülőketakarót, ha már egyszer tudatosan ilyesmire készülsz? PZS szintén mindig van az embernél, ilyen esetben meg pláne.

2022. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Főidőben gondolom 1000+1 teendője volt mindenkinek és pont nem volt az elsődleges, hogy a wc papírt ellenőrizgessék a női mosdóban. Egyébként nem tilos jelezni a személyzetnek, valószínűleg perceken belül megoldották volna, de ha nem tudnak róla, akkor nem fognak intézkedni. Inkább az a gáz, hogy akkor és ott nem szóltál, körülbelül két mondatodba telt volna, de hát néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2022. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, az egyik vécében volt MAJDNEM kifogyva a papír.

A másikban nem, de oda nem mentél be, mert büdös volt. Annyi eszed már nem volt, hogy átvidd onnan a papírt a másik fülkébe.

Amúgy 4 fülke volt, ami nagyon ritka, a legtöbb helyen van 1, maximum 2 fülke és csá.

Ha egyik fülkében sem lett volna papír, akkor jogos lehetne a hisztid, de így nem. Nyilván nem tudják 5 percenként nézegetni, az is lehet, hogy volt bent, de valaki ellopta, ill. hozzád hasonló mísztyukicák letekernek egy egész gurigát, mert jaj nehogy rá kelljen ülni, aztán meg eldugul a vécé.

Vihar a biliben, drágám.

2022. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
+ még valami: a drága étteremben étkezők is büdöset ürítenek. Meglepődtél, mi?
2022. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Andizsuzsi ***** válasza:
66%

Mondjuk az, hogy egy elegáns helyen büdös van a WC-ben, tényleg gáz. Ma már simán megoldható a "központi" illatosítás. A WC papír is kicsit gáz, mert egy elegáns helyen azért kellene legyen a személyzetben olyan, aki rá tud a mosdókra figyelni, ha kell takarítani, ha kell, papírt rakni.


Ettől függetlenül nálam mindig van papírülőke (ha utazok, akkor különösen figyelek rá), nedves WC papír és zsebkendő. Az egész nem foglal nagyobb helyet a táskában, mint 2 csomag zsebkendő.


Kérdező! Oké, hogy büdös volt a fülkében és ezért nem akartál bemenni, de papír sem volt?

2022. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam bemenni mert büdi volt nagyon. És valószínű le kellett volna szednem a tartóról ha volt is.
2022. máj. 27. 12:49
 10/23 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Egyébként a minap voltam egy vidéki, háromcsillagos szálloda éttermében. A mosdóban illat, tisztaság, automata villanykapcsolódás, a WC mellett fertőtlenítő kendő, a mosdó részben feltöltött szappan, papírtörlő. Este 9 órakor. Így is lehet.
2022. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!