Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek is gáz, hogy egy...

Szerintetek is gáz, hogy egy elegáns és drága étteremben főidőben nincs wc-papír a női mosdóban?

Figyelt kérdés

Tegnap esti negatív élményem, ami kicsit kiakasztott. Nem nevezném meg a vendéglátóhelyet, de annyi legyen elég, hogy drága és elegáns hely. Elmentem a mosdóba, 4 fülke volt, bemegyek oda ami látom szabad. Nadrág, bugyi le, már párnáznám ki az ülőkét, de észlelem közben hogy kb. 4-5 kis szelet van az egyetlen gurigán, hát mondom ez marha jó, ez még föléguggolós pisinek is necces lenne, nemhogy egy 10 órás repülőút utáni rohanós nap végén egy várva várt nagydolognak. Kijöttem, volt egy másik szabad fülke, de ott bent botrány büdös volt, mondom én oda be nem ülök.


Így maradt a nyugtalanító várakozás, hogy a mások kettő fülke egyikéből kijöjjön végre valaki.


Én azt gondolom ha már ennyit fizetek ennek alapnak kéne lennie, de biztos csak nekem nagyok az elvárásaim. És amúgy a kajától se voltam elájulva, bár a pasimnak ízlett. (24/n)



2022. máj. 27. 10:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én felszolgáló vagyok Pest megyében, egy elég jó étteremben. Férfi vagyok, így a vendég wc-t használom, hogy lássam mi a helyzet de a női-be nem megyek be, főleg egy szombat,vasárnap teltházas napon mikor enni 18:45 kor ülök le a reggeli 10:00 óta, gondolom sejted hogy nem tudom mikor fogy le ez + az. Ha szóltok akkor persze rögtön cserélem vagy egy női kolléga, és sosem volt ebből még baj. Persze nyitáskor kéztörlő, szappan, wc papír töltése megvan, az hogy valaki letekeri az egész gurigát, bocsi mit mondjunk?
2022. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti helyett szólni kell, hogy hé, elfogyott a papír.
2022. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A kedves vendégek után kb ilyen időszakban 5 percenként kéne bejárni. Nyitás után első ember már lepisili a deszkát, gyereket felétartva pisilteti, wc kefét nem ismerik, papírt lopják, kéztörlőnek használják (pedig van kint az is) csapot nem zárja el maga után, tampon a wc mellé dobva, wc eldugítva. Legtöbb esetben a női wc igénytelenebb a férfi wc-nél. Mindez folyamatos ellenőrzés mellett, egy átlag déli forgalomnál.
2022. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!