Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért lett kötelező az érintőt...

Miért lett kötelező az érintőterminàl a Burger Kingben, McDonald's-ban, KFC-ben stb?

Figyelt kérdés
A virusra nem lehet fogni, mert naponta több ezren taperolják, és lassúbb is tőle a kiszolgálás, mert amig egy vendeg megtalálja amit szeretne, azt egy ott dolgozó ugyanannyi idő alatt ötször beüti.
2022. júl. 10. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem a modern dolgokat de ez nekem sem tetszik. A vírus szempontjából kifejezetten kontraproduktív. Én rendszeresen rendeltem azelőtt speciális burger-t amit azóta ezen a felületen nem tudok. Nem is mentem azóta emiatt McDonald's ba nem fogok ezzel kínlódni.
2022. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A kiadó ablaknál nem kell nyomkodni. Vagy már ott is bevezették? Régen voltam mekiben.
2022. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, van még hagyományos kiszolgálás is, csak amikor beszélgettem a pultos lánnyal, ő mondta hogy szerinte sincs sok értelme, de kötelező volt.
2022. júl. 10. 13:26
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Köszi a választ, jó tudni. 🙂Szerintem annyiból jó lehet, hogy kis terhet levesz az eladókról. Ha csak a vevők 30-40%-a használja, máris hamarabb veszik fel az én rendelésem. Az más dolog, hogy utána a kajára kell többet várni majd, mert kétfelől megy rájuk a rendelés.
2022. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
#1 Mit takar a speciális burger? Allergia miatt kihagyattál valamit, vagy mit?
2022. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Amíg az ember a terminálnál kiválasztja mit akar, annak mi köze a kiszolgálás gyorsaságához? 😂

Egyébként korszerű, kényelmes, van időd kitalálni mit szeretnél, nem kell aggódnod, hogy váratsz egy tucatnyi embert, külföldiek is tudják használni mert van rajta angol, német pl.

Higiénia szempontból nincs sok jelentősége csak ha kb minden használat után lefertőtlenítenék, de ez nyílván kivitelezhetetlen.

2022. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretem ezt. Már mindenhol magamat kell kiszolgálnom. A tescoban, auchanban stb önkiszolgáló pénztár van. Ezekben ez a önkiszolgáló panel. A vásárló már szart se ér. Ha kell valami intézze el magának.
2022. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az eladó is egy hasonló érintőképernyőt tapogat, tehát ha így nézzük, akkor annak sincs értelme... Ugyanazt csinálja, mint amit a vásárló is, az más kérdés, hogy gyorsabban.
2022. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves 6-ik, arra gondolok hogy amíg a pultnál dolgozó gyorsabban felveszi az előtted álló rendelését, addig a terminálnál tovább kell várni mire sorra kerülsz.
2022. júl. 10. 14:00
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Én meg szeretem a kiszolgálós dolgokat. Nem kell az eladó bamba/flegma/unott, mikor milyen arcát nézni, miközben végigmér amikor lecsippantja a kotont. Pillanatok alatt végzek egyedül is.


Gyorséttermeset még nem próbáltam, de szerintem az is jó lehet.

2022. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!