Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért lett kötelező az érintőt...

Miért lett kötelező az érintőterminàl a Burger Kingben, McDonald's-ban, KFC-ben stb?

Figyelt kérdés
A virusra nem lehet fogni, mert naponta több ezren taperolják, és lassúbb is tőle a kiszolgálás, mert amig egy vendeg megtalálja amit szeretne, azt egy ott dolgozó ugyanannyi idő alatt ötször beüti.
2022. júl. 10. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Értem kedves kérdező, csak azért kérdeztem, mert attól még a sajtburgert ugyanolyan gyorsan kapod.
2022. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
5.Pontosan ezt jelenti.
2022. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem gyorsabb így. Kevesebben állnak ott sorban, több is üzemel belőlük mint kasszából ha sor is lenne gyorsabban halad.

Ha valaki nem tudja mit egyen akkor a kasszánál is perceket tud állni, meg a gép előtt is.

A Mekiben külön tetszik, hogy rendelés után egyből le is tudok ülni és kihozzák az asztalhoz amit rendeltem.

2022. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Én jobban szeretem így. Utálom, mikor elmondom, hogy kérek egy hamburgert és visszakérdez... Vagy tojásos mcmuffint szoktam venni reggel, es megkérdezi, hogy baconnel? Nem baszki, ha azzal kértem volna, akkor azt mondom.
2022. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretem

Így tutira nincs uborka a hambiban mert magam szedem a testreszabásnál.

2022. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Én kifejezetten szeretem. Én, aki kiismerem magam a választékban, sokkal gyorsabban tudok így rendelni, mint ha sorba kellene állnom. Ráadásul elkerülöm a pénztáros lesújtó pillantását, hogy "hú bazzeg, ez mennyit eszik", vagy azt, hogy félrehall valamit. Aki meg nem ismerős a gyorsétteremben, az nyugodtan tud az érintőképernyőnél gondolkodni, kevesebb embert tart fel vele, vagy senkit.
2022. júl. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!