Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az éttermi dolgozók és futárok...

Az éttermi dolgozók és futárok mennyire szeretik a késői rendeléseket?

Figyelt kérdés

Tehát első sorban azokat az embereket kérdezném akik dolgoznak éttermekben, vagy futárkodnak, hogy az éjszakai rendelésekhez hogyan álltok hozzá?


Tehát mondjuk a hely zár 23:00-kor, én meg berendelek egy rántott csirkemellet petrezselymes krumplival 22:55kor? Azzal lehet probléma? Vagy akár 22:50kor. Ráadásul foodpandán, és már ki is van fizetve.


Azt értem hogy megcsinálják, kiszállítják, de hogyan állnak hozzá?

Csak mert ha én lennék az az éttermi dolgozó vagy a futár akkor biztos qva anyáznék egy sort hogy alig várom már hogy a hosszú munkanap leteljen, aztán meg berendelnek még nekem az utolsó 5 percben egy kaját hogy ne mehessek haza aludni :D


Mehet ez a minőség rovására?



2022. júl. 30. 05:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Én nem örülnék az biztos
2022. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Kiátkoznám a beleit
2022. júl. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Imádják.
2022. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha 23kor zár, 22:55kor már nem vesz fel rendelést. Meg van adva, minek mennyi az elkészítési ideje. 5 perc alatt ezt nem fogja tudni elkesziteni, ergo nem veszi fel a rendelest. A futár se viszi ki, ha nem fér bele.
2022. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Meg kell határozni egy időpontot és ahhoz kell alkalmazkodni. Ha azt vállalják, hogy X óra y percig szállítanak ki, akkor addig kell kiszállítani. Azutáni megrendelést már nem kell elvállalni. Viszont amit sz előtt rendeltek, azt ki kell vinni, vagy más munkahelyet kell keresni.

Külföldön, főleg német nyelvterületen sok étteremben ki van írva, hogy zárás előtt x perccel már nem vesznek föl ételrendelést. Ezután már nincs vita, félreértés.

Egyébként a munkát el kell végezni. Egy dolog a munkahely, és más az örömtanya.

2022. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Amúgy azért merült fel bennem ez a kérdés mert pont tegnap hozta úgy a sors hogy épp így rendeltem foodpandáról :D a hely este 22:00-ig van nyitva, én meg 21:55kor rendeltem :D


Egy kicsit ergya minőségben kaptam meg a kaját. Szóval én azt sejtem hogy csak összecsapták emiatt :D

2022. júl. 30. 08:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem kellet volna elvállalni a rendelést. üzletpolitikailag is szerencsésebb lett volna.
2022. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az éttermek akkor màr nem vesznek fel rendelést, be van állítva a belső rendszerükbe meddig szeretnének. Ha te akkor akarsz ilyet rendelni, akkor meg elkészítik, nem problémáznak vele...mondjuk ha utàna jössz az ügyfélszolgálatra, hogy hideg volt\rossz ízű és amiatt kell keresni az éttermet, akkor nagyon nem szoktak örülni...illetve sokszor előfordul, hogy ezeket az ételeket màr ki sem szállítjàk.
2022. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Futárként azt tudom mondani, hogy nekem nem számít, mert ha nagyon nem akarom vinni, akkor kilépek és hazamegyek, de 99%ban örülök az ilyennek is, mert ez is pénz.
2022. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Normális helyeken a rendelést egy órával hamarabb lezárják. Tehát ha 23.00-kor zár, 22.00 után nem vesznek fel rendelést. Ezt szinte minden étterem oldalán látni lehet a rendelés fülnél.
2022. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!