Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi kell hozzá hogy kiszállítós...

Mi kell hozzá hogy kiszállítós kajáldát nyithassak?

Figyelt kérdés

Van egy kis helység itt a környékben,víz villany és arra gondoltam nyitok egy csak kiszállítással rendelhető kizárólagosan lángosozó helyet.


A hely nem nagy..nem tudom erre van e vmi felé szabályozás, ezért akarom kiszállításra csak és csak lángost.


Milyen engedélyek szükségesek hozzá?

Mennyibe kerül az indulás,0-ról?


Köszi!



2022. okt. 2. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de fogalmam sincs róla!

Egyet viszont tudok, hogy nincs fogyaszthatatlanabb dolog, mint kihűlt lángos.

Ha a kiszállítós részt elfelejted, akkor talán megpróbálhatod, mert közel és távol minden zárva lesz, ahol enni lehet.

Te leszel az egyetlen kész élelemforrás!🙁

2022. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lángost sütni egy kicsi egytengelyes lakókocsi is elég. Nekem sem kellene kiszállított lángos, ami mire ideér hideg, de fizethetem az amúgy sem olcsó lángost + a kiszállítást és a futár jattját, bár ez utóbbi opcionális. Ennek az árán már húst veszek és lesz egy lábos pörköltem. Szerintem felejtsd el, nagyon rossz ötlet!
2022. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Halott ötlet. A langos csak frissen sütve elvezhető.
2022. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Pénz mindenképp.
2022. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket és van bennt igazság!


A kérdésre is szeretnék válaszokat kapni.

2022. okt. 2. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A nebih oldalan megtalalod a vendeglátással kapcsolatos engedelyek és feltetelek listáját.
2022. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Zseniális ötlet.

Tömegével zárnak be az éttermek, mert nem kifizetődő már üzemeltetni, de Te mindenképpen nyiss egy újat nulla tapasztalattal és jövőképpel

2022. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem éttermet akar nyitni, hanem lángossütőt!

Ennek csak a kiszállítós részével van gond, a többi megvalósítható, még most is.

Bár nyilván nem olyan nyereséggel, mint 1 éve.

2022. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
8. De attól még vannak haccp és egyeb hig. Előírasok... nem sütheti a dédi nyarikonyhajaban.
2022. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

Pont erről szól a kérdése!


Egyébként nem hiszem, hogy akár egy lakókocsiban (4m2) olyan megugorhatatlan feladat lenne a lángos sütés.

2022. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!