Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kfcbol kiszállított sültkrum...

A kfcbol kiszállított sültkrumpli miért volt borzalmasan keserű? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 20:28
 1/8 anonim válasza:
90%
En kb. minden heten rendelek onnan krumplit, de velem ez meg nem fordult elo
2020. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy éretlen volt a krumpli vagy sok volt benne a tartósítószer
2020. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
se a krumpliban se a sultkrumpliban nincs tartositoszer :D raadasul amiben van az sem keseru. valazeg valami rosszabb fajta krumpli volt vagy gagyibb fuszer
2020. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem keserű az, de tudom miről beszélsz, van egy borzalmasan rossz erőteljes íz, ami egy tipikus állott sültkrumpli íz.

Nem csak a kfc-s, ez mindre igaz, legalábbis a nagyon sokfélére.

Én is sokszor észrevettem már, de nem tudom ennek a pontos kémiai folyamatát, mi mehet végben a krumpliban, de tény, hogy sok esetben ha áll a sültkrumpli, akkor lesz egy ilyen tipikus -majdhogynem csípős- íze.

Tartósítószer kevés eséllyel lehet, mert ezt még rendes burgonyából otthon készített sültkrumplinál is észrevettem.

2020. febr. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
A kfcben megrögzötten adnak mindnehol direkt szar krumplit, kicsi, félig nyers, sótlan és nálunk ilyen fura mogyoró íze van
2020. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24%
Azért volt keserű íze,mert vagy nem cseréltek olajat,amit naponta kell,vagy nem volt filterezve egy ideje az olaj,és ha beleég még az olajba is krumpli meg túl sok "morzsa" van az olaj tetején,akkor ilyen íze lesz sajnos.Üdv,egy KFC-s dolgozó.
2020. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
A sok tartosito. A kfc elokeszitett krumplit vasarol, es szornak ra egy porcukorhoz hasonlito port, igy tartositjak. Persze fagyasztokban, de van hogy 4-5 alkalommal is tartositjak, ez az eredmeny ! Igaz csak kicsit mergezo..... es meg nem halt bele senki ! A hosokkal is ez a helyzet !
2020. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
36%
6.-os válaszoló vagyok.Gratulálok a sok húgyagyú baromnak aki lepontozott,pedig nem hülyeségből írtam.
2020. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!