Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Burger King-es Kinley...

A Burger King-es Kinley gyömbér üdítő a régi aszpartám mentes lenne? Flakonost azóta kb 5-6 éve nem iszok mióta édesítőszeres lett, viszont tegnap a king-es a régi ízre emlékeztetett és az utóízt sem éreztem utána, amit az aszpartám után szoktam.

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak túlságosan fel van vizezve.
2022. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

A normál coca colán kívül már minden üdítőben aszpartám van, vagy tisztán, vagy cukor mellett, én is kiérzem az ízét.

A "csapolt" cuccok is ilyenek.

Az aszpartám jóval olcsóbb, mint a cukor, ugyhogy ezt kapod.

2022. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor az eredetit jól elronthatták az édesítőszerre váltáskor, ha ez még így is finomabb volt. :D
2022. okt. 12. 13:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már a Fantáról, Spriteról mindenről leszoktam. A simán kívül pedig igyekszem külföldi üdítőket venni amik cukrosak legalább.
2022. okt. 12. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!