Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Újratölthetőek a burgerking...

Újratölthetőek a burgerking poharak?

Figyelt kérdés
Vannak olyan burgerking helyek, ahol magamnak töltöm meg a poharat üdítővel, itt újratölthetősek, ha kiittam, mint az ikea-ban? Csak azért érdekel, mert eddig sose tettem, és nemrég láttam egy srácot, hogy tök lazán ment és újra töltötte, nem bujkált meg semmi :D

2022. nov. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Bár régebben volt olyan hely, ahol kiírták, hogy újratölthető. De szerintem már ott sem lehet.
2022. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyeli ezt ott bárki?


Én pl. beváltottam múltkor magában a 350ft-os közepes üdítős kupont, de kiadták simán.

2022. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem azok, gyakorlatilag én még nem láttam, hogy szólnának érte, gyerekek szokták újratölteni. Igazából szerintem kapacitás sincs rá, hogy azt figyelgessék, hogy aki éppen tölti az üdítőt, az újratölti, vagy most kapta meg a rendelését és először tölti, vagy már meg is ette a rendelését, de először tölti a poharat.
2022. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!