Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran jártok Mekibe,...

Milyen gyakran jártok Mekibe, Burger Kingbe vagy KFC-be?

Figyelt kérdés

Akárhányszor találkozom anyukámmal, mindig azzal nyaggat, hogy ne járjak ilyen helyekre, mert iszonyúan egészségtelen. Mindig riogat, hogy hamar meg fogok halni és hasonlók.


Pedig szerintem nem is járok olyan gyakran, sőt inkább ritkán. 1-2 hetente megyek egyszer és eszem egy vacsorát, vagy ebédet ilyen helyen. Szimplán jól esik ennyi időnként, mert finom és gyorsan elkészül.


Ti milyen gyakran jártok ilyen helyekre enni? Tényleg ennyire sok lenne 1-2 hetente egyszer benézni?



2022. dec. 5. 14:20
1 2 3
 21/26 NTBS ***** válasza:
30%
Soha. Inkább rendes étterem.
2022. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1x-2x vagy ennél ritkábban.
2022. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Metionin ***** válasza:
34%
Mekiben életemben b. 5 alkalommal voltam, akkor sem önként. KFC-ben egyszer mert más nem volt nyitva, hát borzasztó volt a kaja. Burger kingben is egyszer voltam, az volt a 3 közül a legjobb de oda sem vágyom vissza.
2022. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészségtelenebb, mint az átlag magyar koszt. Zsír, olaj, kenyér, panír, stb. Hetente egyszer simán belefér, bár a drágulás miatt nálam ez inkább havi 1 köré csökkent.
2022. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Szerintem én is olyan havi egy-két alkalommal. Régebben volt inkább havi kettő, még tavaly, most tényleg megdrágult mindegyik. Tudom, hogy egészségtelen, de néha egyszerűen csak megkívánom. Én Szeged belvárosában élek, itt öt percre van mind a három, és amikor nincs kedvem főzni, főleg hétvégén, akkor inkább elmegyek valamelyikbe. Pár évvel ezelőtt azért jártam többet, mert egyetemre jártam, az is közel volt mindegyikhez, és sokszor valamelyikbe ültünk be ebédelni. Ha egyébként kiegyensúlyozott az étkezésed, akkor havi kettő ilyen kajától nem lesz bajod.
2022. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe 1 evbe 2x mert draga
2023. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!