Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A vendéglátás szinte teljesen...

A vendéglátás szinte teljesen befog csődölni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 11:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%
A befog és a be fog nem ugyanazt jelenti. Te az utóbbira gondoltál, kérdező.
2023. jan. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%

Sok már így is bezárt, az a hely is pl ahol én dolgoztam.

A gyrosos, a pizza szeletes, a kínai, stb persze hogy nem (mind) fognak bezárni. Ezek még viszonylag olcsó helyek, arra vannak, hogy hétköznap az irodista vagy az építőmunkás megvegye ott a kajáját. Nálunk az ilyenek hétvégén nincsenek is nyitva, tehát teljesen nyíltan nem szórakozni járnak oda az emberek, hanem mert nincs mindig idejük főzni munka mellett, vagy pl a melósnak nincs mikrója a munkahelyén. Megveszi 1000-ért a gyorost aztán csókolom. Aztán délután 4 körül be is zárnak (kivéve akik próbálkoznak a kiszállítással). Ezeknek annyi a titka, hogy jó helyen kell lenni. Ha van a közelben sok irodaház akkor kb garantált a működésük, mert munka közben is kell enni.

A picit magasabb kategóriájú, beülős, rendes éttermek közül viszont rengeteg bezárt már, és sok szerintem még be is fog.

2023. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni, mint a 22-es, legalább 3-5 étteremről és 2-3 egyéb beülős helyről tudok, amik bezártak. (Szombathely)
2023. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%

Pizza max egy gyereknek vacsora.

Egy férfi húst steakt eszik marhát és egy üveg jó bort hozzá.

2023. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!