Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ez nem illegális? Rendeltem...

Ez nem illegális? Rendeltem egy pizzát, viszont a diszpécser félreértette a címem, kivitték más címre, ott meg kifizették és átvették, én meg pizza nélkül maradtam, és kárpótlásként nem kaptam ingyen pizzát. Ez nem unfair mindenki részéről?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 21:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Én értem, hogy kellemetlen, de nem bűncselekmény, rendelj ujra.
2023. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
2023. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező elképesztően szánalmas a vergődésed. Milyen anyagi károd keletkezett? 25ft-os pecdíjjal kb 50 max 75ft, az asztán komoly összeg. Az hogy várnod kellet kb plussz 40 percet vagy még annyit se, hát legyen ez a legnagyobb problémád az életben, de halkan elárulom sokkal többet is fogsz még várni más dolgokra, úgyhogy kezd el magad lelkileg felkészíteni.

Az hogy valaki màs átvette ritkán de megeshet. Például ahol többen vannak és rendszeresen szoktak rendelni és jó szándékból át akarta venni a másiknak mivel az hátha elfelejtett szólni róla.

Az, hogy nem adnak pizzát ingyen az érthető, mivel rengetegen ezzel játszanák el hogy direkt rosszul adnak meg valamit az ingyen pizza reményében.

2023. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%

Én megértem a kérdezőt, mivel éhes ember nem tréfál és nem szereti, ha megtréfálják!


Azért jót mosolyogtam a sztorin, mert elképzeltem, ahogy a másik címen éppen azon tanakodnak, mit egyenek, erre becsönget a pizzás, ők meg úgy voltak vele, hogy de jó! :D


Vagy többen laktak ott és aki mondjuk idős néni átvette, az nem tudhatta, hogy nem-e a kis unokája rendelte, aki közben átugrott valamiért a szomszédba?


Mindenesetre nagyon érdekes a történet és hirtelen nem is tudnám, hogy mit tennék ill. mekkora lenne a kísértés :D, ha hozzám beállítanának egy gőzölgő pizzával, de minimum megkérdezném, hogy milyen néven van a rendelés és ha nem én vagyok az, akkor nem venném át a más rendelését !!


Szóval érthető a kérdező sérelme és nem értem, hogy (nem) oké, elértették és elírták a címet, de a név, az hogyhogy stimmelt vagy a mobilszám ?!

2023. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%

És de, unfair !


Főleg attól, aki átvette.


A többi szerencsétlen félreértés.

2023. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
Jártam már úgy, hogy kettőből egy nem a megrendelt volt, így hoztak helyette másikat és a rosszat sem vették vissza, aki rendelte bizonyára kapott másikat vagy az enyémet.
2023. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
19%
Ciki vagy sem, én vagy 3X megjátszottam. Ház előtt megláttam a pizzást, és simán odaléptem, hogy "Á megjött, szia!" és átvettem. 1X ki is volt fizetve.
2023. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
92%

Én is jeleztem már a környékünkön bolyongó kajafutárnak, hogy ha nem találja az illetőt, akkor megveszem a kaját :D Mondjuk ha ki is lett már fizetve, akkor nem lenne pofám.

Viszont érthető, hogy a kérdező ideges, én hagynék egy negatív visszajelzést az étteremnek.

2023. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédom rendszeresen a mi a címünkre rendeli a pizzát. Kuvara idegesítő, és elegem is van belőle, hogy nem tudja a saját címét, és a kibszott telefonját sem veszi fel, ha hívja a pizzás. Szóval megfogadtam, ha mégegyszer ezt csinálja atfogom venni a pizzájat, akkor talán majd megérti, hogy bassa meg, és tanuljon meg beszélni és felvenni azt a kibszott telefonját! Hogy ne itt a mi házunk előtt hisztizzenek azok a szerencsétlen futárok.
2023. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha odaadta a futár a pizzádat másnak, még ha rá is jöttek, hogy téves, már nem kérheti vissza, hogy bocs mégse, mert erre szigorú előírások vonatkoznak.

Mi jártunk úgy, hogy rossz rendelést hoztak, nem néztük, bevittük, felnyitottuk, más volt benne, és akkor néztük, hogy az ár se stimt.

Kaptunk új kaját, de órákba telt, nagyon mérges voltam, ezt se mertük megenni, amíg vártunk, nehogy belekössenek utána, de persze lehetett volna, nálunk maradt minden.

De itt nincs más opció, muszáj újat készíteniük neked, a felbontott rendelés már nem megfelelő előírásilag.

2023. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!