Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ez nem illegális? Rendeltem...

Ez nem illegális? Rendeltem egy pizzát, viszont a diszpécser félreértette a címem, kivitték más címre, ott meg kifizették és átvették, én meg pizza nélkül maradtam, és kárpótlásként nem kaptam ingyen pizzát. Ez nem unfair mindenki részéről?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 21:05
1 2 3
 21/30 NTBS ***** válasza:
51%
Nem. Add meg normálisan a címedet.
2023. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
59%

pontosan, utolsó.

Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy a viharba lehet rossz címet megadni?

2023. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik kisebb futárszolgálat írta el a címet, pedig jól volt megadva, de szerencsére ott nem vették át a cuccost, szóval simán elérthetik telefonban vagy jól érthetik, csak elírják a benti hangzavarban, akkor sem volt joga átvenni a rossz címen a más nevére szóló pizzát, tehát leginkább az ottani, jogosulatlan átvevő fél volt a hunyó!
2023. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jogosulatlan fél nem vette volna át a pizzát, akkor a futár kénytelen lett volna rácsörögni a valódi megrendelőre, hogy hol van és akkor hozzá került volna a kihűlt pizza egy elnézést kérünk kíséretében.
2023. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
16%
van még olyan, aki telefonon rendel kaját? Ez komoly? 2023-ban? Foodpanda, Wolt és társai korában? Minden valamire való étteremnek van oldala, online kell rendelni, és nincs félreértés.
2023. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%
#25: Én is úgy rendelem, jobb szeretek élőszóban kommunikálni, szeretem a személyes kontaktot. A mekiben meg a bk-ben is utálom azt a taperolós xart.
2023. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%

25: igen, például én is, mi is!


Nekem volt egy kellemetlen esetem, amikor még anno a netpincéren rendeltük meg a pizzát és 2 és fél óra múltán sem hozták ki, végül felhívtuk az adott pizzériát, amelyik nem is tudott a rendelésünkről, mert valami műszaki hiba volt a netpincérrel, de akkor majd küldik, aztán ugye arra is várni kellett vagy másfél órát, míg végül vagy éjjel 11 óra után kaptuk kézhez szétesve.


Na, akkor eldöntöttük, hogy soha többet nem rendelünk automatán, hanem csak élő szóban, élő személlyel beszélve közvetlenül és ezt hosszú évek óta tartjuk és így 1 órán belül mindig megkaptuk!!


Ha valahonnan csak food pandán vagy más netes felületen, tehát közvetítőn keresztül lehet rendelni, inkább választunk mást vagy főzök, mert az ma már olcsóbb is!


Én is a személyes kontaktolás híve vagyok, még az önkiszolgáló kasszákat is utálom - szeretek személyesen beszélgetni azzal, aki kiszolgál! :)


Szóval félreértés helyett ott a műszaki hibalehetőség és a delikvens meg csak otthon ül és várja és várja és nem is tud róla, hogy esetleg el sem jutott a rendelése az adott céghez! :D

2023. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig telefonon rendelem, nekem az sokkal egyszerűbb, csak felhívom, mondom a szokásosat, és kész is, már hozzák. Álmomban nem gondoltam, hogy ez 2023-ban ciki lenne vagy elavult. :D De mondjuk nem is érdekel.
2023. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
28: így van, egyetértek!
2023. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
0%

Mekkora kis szarrágó vagy :D miért nem mentél el érte úgy jattot sem kellene adnod :D


Vmi árengedményt lehetett volna adni a késedelem miatt, de azért mégsem full ingyen..

Egyél legkpzelebb vajaskenyeret

2023. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!