Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Starbucksban affektálva...

Starbucksban affektálva kommunikálnak az emberek?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam de néztem videókat, ismerősöket és úgy beszélnek mint valami angol akcentus affektálással megkeverve.


https://www.youtube.com/shorts/LVxTgvgK_xE


2023. ápr. 22. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A csaj Amerikában született és élt, a fasziról nem tudom kicsoda, de hogy kerül ebbe a sztoriba a Starbucks?
2023. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
nem. teljesen normalisan. mondjuk azert gondolhatod mert sok kulfoldi dolgozik starbucksban es probalnak magyarul pl beszelni.
2023. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A csaj pár hónapja nagyon fel volt kapva pont emiatt a shékenesszpresszaú-kiejtés miatt, amolyan mém volt. A második csávó nagyon úgy tűnik, hogy ezt a mémet lovagolja meg, és parodizálja ki a csajszi kiejtését.

De a Starbucksban akkor is megértik, hogy mit szeretnél kérni, ha nem az az egész személyiséged, hogy Amerikában születtél, és csak a természetes kiejtéseddel kérsz italt :D

2023. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!