Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi volt a legcikibb ami veled...

Mi volt a legcikibb ami veled egy etteremben törtent?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tegnap a földbe süllyedtem.

Egy aranylag szep etteremben a Vaci utcaban Pesten, a wc-bol jöttem ki es belerohantam egy pincerbe aki csomo ures tanyert vitt. Mindet elejtette miattam, hangzavar mindenki engem nezett...fu.


nalatok mi volt a legcikibb? hatha gyorsabban felejtem el a törtenteket ha ti is irtok valamit :)



2023. máj. 3. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pincértanulóként ráborítottam a salátára az üdítőt az asztalnál - esküvőn, vendégek előtt
2023. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy komolyabb étteremeben vacsoráztam 18 éves egyetemista lányként, és amikor fizetni akartam, akkor vettem észre, hogy valahol ellopták a pénztárcámat. (Akkoriban még nem volt kártyás fizetés szokásban, még kártya sem igazán létezett, ahogy a mobiltelefon semi volt még gyakori)

Kénytelen voltam bemenni az irodába, onnan felhívni egy barátnömet, hogy jönnön és fizesse ki a fogyasztásomat, mert érthetö módon nem engedték, hogy kimenjek az étteremböl, bankok már nem voltak nyitva, telefonfülke is csak valahol az utcán lett volna.

Szerencsére a barátnöm segített, de olyan kínosan életemben nem éreztem magam, mint amikor kiderült, hogy nem tudok fizetni, mert nincs meg a pénztárcám.

2023. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy irtó drága étterembe mentünk be a férjemmel. Kívülről nem látszott, hogy mennyire drága. Tízezer felett volt évekkel ezelőtt egy rántott hús. Úgy döntöttünk hogy nem eszünk ott. A miértjet a férjem a pincér tudtára adta. Majd ahogy jöttünk el véletlenül a megrendelt üdítő poharat eltortem.
2023. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
85%
Egy igen elegáns étteremben vacsoráztunk, 17-18 éves lehettem. Nagyon meleg volt az este és rajtam egy lenge, vállpántos ruha volt. Valamiért- a tinik hevességével- felpattantam az asztaltól. A ruhám pántja mindkét vállamról lecsúszott és mivel nem volt rajtam melltartó, gyakorlatilag derékig meztelenül álltam az étterem közepén...
2023. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
beültünk haverommal elég piásan egy pizzériába, majd hirtelen ötlettől vezérelve teljesen gátlástalanul elloptuk a Borsodis poháralátétet. utólag jutott eszembe hogy nyilván volt kamera a helyen és ezt látták
2023. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Mi elég elegáns étterembe mentünk végül kiderült, nagy túránkról mentünk a szállás felé vissza és megéheztünk. Mondanom sem kellett tele öltönyös férfi és csinos asszonykák sokasága. Mikor beléptünk az a csend és a szemek, kinéztek minket teljesen totál csórónak néztek. Bezzeg a jattot várták végül de rabsztak. 🤣
2023. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
88%
Amikor ott szakítottak velem. Kiabált a hölgy.
2023. máj. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!