Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Akárhányszor étteremben eszem...

Akárhányszor étteremben eszem olajban sült kajákat (hús, krumpli) perceken belül olyan erős hasfájásom van, hogy a székből is nehéz kikelnem, lehet hogy ez valamiféle allergia?

Figyelt kérdés
Itthon is étolajban sütünk, attól is fáj néha a hasam de csak annyira ami éppenhogy kellemetlen és egyébként is ritka, amit fent írtam az viszont nagyon durva. Ma egy olyan helyen vacsoráztam, ahol 8600 ft volt a kaja (gordon blue meg krumpli kicsit puccosabban) tehát nem putri,jó hírű helyen is ez történt velem. Nagyon kellemetlen hisz utánna is lett volna programom amit le kellett mondanom, és nem elsőnek van ilyen. Első alkalommal gyanakodtam arra, hogy használt volt az olaj vagy hasonlók, de ezt itt kétlem. Szerintetek mi lehet ennek az oka? Allergia, gyomorfekély? Alkohol, kávé és hasonlók nem okoznak ilyen panaszt amúgy.

2023. jún. 27. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Menj el gasztroenterológushoz!

Lehet pl. bélgyulladás is

2023. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha neked "gordon blue"-t szolgáltak fel, akkor az igenis putri volt, és nem lennék meggyőződve a konyha minőségéről.
2023. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Epe? Jó lenne egy hasi ultrahang...
2023. jún. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor miért nem kerülöd a bő olajban sült dolgokat.Étteremben sokszor nem olajban sütnek hanem egyéb pl. pálmazsírban.
2023. jún. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel epekő.


"gordon blue"

- Mármint ugye "cordon bleu"

2023. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
100%
Exemnek is hasonlóan kezdődött, csak neki zsírosabb pizzától. A végén már napokig görcsölt, nem bírt kikelni az ágyból. Epeköve lett.
2023. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna nem vagyok otthon az ilyen dolgokban jo az nekem blue-nak🤣 Köszönöm a válaszokat, kérek idopontot orvoshoz.
2023. júl. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!