Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ez most milyen dolog már?

Ez most milyen dolog már?

Figyelt kérdés
Venném a sültkrumpli, amit ott sütnek a szemem láttára, erre nem csöpögtetik le a fritőz kosárból az olajat, csak úgy belebaccák a nagy tálcába, aztán merik a giroszhoz, hambihoz stb. Most már 3-szor volt szerencsém ehhez, harmadszorra mondtam hogy köszi mégsem kérem. Elég népszerű nagy látogatottságú helyek. Nagyon szar mikor a 3500 forintos girosz alja úszik az olajban. Értem én hogy elegük van az olajszagból, az 50 fokos büféből, de akkor is miért nem lehet erre odafigyelni?
2023. aug. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
De miért mentél oda harmadszorra is?? Elsőre nem volt világos, hogy drágán adnak vackot?!
2023. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez két különböző hely volt. De van jó tapasztalatom is, csak hogy ne tünjek kötözködő fotel prolinak, a p. kebab az olyan kebabokat készít hogy csak na.
2023. aug. 20. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Aki leírja, hogy "belebaccák" az megérdemli az ilyesmit.
2023. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Mert a klientúra nagy része vagy részeg vagy nem tud főzni, és őket pont nem érdekli ez.

A gyorskajáldákat nem a diétázók frekventálják, 10 óra fizikai meló vagy 8-10 sör után után meg simán lemegy a zsír is.

2023. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Ne egyél ilyet, ha zavar az olaj.


Egyébként ezt otthon sem nehéz megcsinálni és a megoldás neve: Airfryer. 50 dkg krumpli mellé kb 1 teáskanál olaj kell és finomabb, mintha olajba sülne. A hülye kamukkal ellentétben nem szárad ki, csak talán tovább sül. 200 fokon kell neki olyan 15-17 perc. Ropogósságtól függően.

2023. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!