Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért rendelnek csomoan...

Miért rendelnek csomoan foodoran es wolton mikor ugy dragabb mintha közvetlen a honlaprol rendelnének?

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert diploma nélkül 2 szakmával 650 ezer a havi nettóm, hát még ha lenne diplomám, talán a millát is hazavinném. A főzés helyett inkább bent maradok egy órával tovább, ha netán kevés lenne a pénzem. Akkor meg azt csinálom, amit gyerekkorom óta szeretek, és magabiztos vagyok a munkahelyemen, nem kísérletezem a konyhában, nem görcsölök közben, hogy hú elbxszom az egészet és zsíroskenyér lesz a főfogás. Akkor mosogatni, takarítani is kell terven felül, azt meg ki fizetné meg? Rövid az élet és rohadt drága egy óra szabadidő. Ünnepnapon főzök csak, karácsony, húsvét, szülinap, névnap, és akkor gondosan csinálom, mintha csak ipari robotot programoznék, és jó is lesz! De sima hétvégén ez nem fér bele az energiámba, akkor meg akarom úszni a plusz egy kattintást is, mert eleget voltam bolondokházában a héten, és max madárfüttyöt, légyzümmögést hallgatnék, semmi dumát, semmi idegesítő embert a telefonban.
2023. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolso, nagyon nem ez volt a kerdes, de gratulalok a 650 nettodhoz 2 szakmaval diploma nelkul🤣
2023. szept. 16. 15:29
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Pedig én a kérdésre válaszoltam. Nincs időm energiám máshonnan rendelni, ha egy helyen látok mindent. Egyébként ez a pénz ma nem sok, ne gratulálj. Nem kellett volna a gyerekkorodat tanulás helyett ivással, füvezéssel és bxszással eltölteni, és akkor nem kellene forintoskodnod. Te is kiröhögted a társadat, aki sport helyett matekból volt erős, gondolom. Utálom ezt az országot, mert mindenki csak követel és alig tesz valamit, ami pénzt érne, csak a látszatmeló megy. A papírokat halmozzák, a nyelvvizsgát vásárolják, tudás meg nincs mögötte, csak kárt csinál a cégnek az ilyen. Azt sírnak az emelésért. Választani meg ittasan mennek!
2023. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát te hülye vagy😂
2023. szept. 17. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!