Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha a régi sütési móddal...

Ha a régi sütési móddal kérem, elkészítik úgy is?

Figyelt kérdés
Megújult a meki sütési módja. Így nekem nem ízlik a húspogácsa, mert szaftos, amolyan angolos sütési mód, én meg úgy nem szeretem a húst. Ha megkérem akkor megsütik nekem a régi módon is?
2023. szept. 16. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A régivel tovább sütötték. Megkérdezed, vagy átsütik jobban vagy nem
2023. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Okés.
2023. szept. 16. 18:17
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
szerintem ez visszalépés volt tőlük hogy szaftosabbra hagyják, az "igazi" hamburgernél sem preferálják sokan mikor rózsaszín a közepe (tudom vannak fokozatok) hibbantnak nézik konkrétan sok helyen az embert ha teljesen átsütve kére a steaket vagy a hambiba a húst, mikor nagyon nem egyenlő a cipőtalpra túlsütött, meg a teljesen átsütött különbsége
2023. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nemfogjàk mert programozva van a sütô..igy mikor betolja a kis hùspogikat megnyomja az 1est ami xy sec. Ig süt ès dobja ki a hùst..ès nem is lenne szabad màshogy kiadni a kajàt mint ahogy elô van írva…
2023. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
ja de a válasz, szerintem nem fognak kivételezni veled hogyha már ez lesz az elvárás náluk :/
2023. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ugyan olyan a hús. Nincs benne változás. Nem puhább, nem angolos…stb. Megvan sütve. Sőt a reklámba azt mondják, hogy forróban sütik, szóval, akkor még sültebbnek is kéne lennie, mint volt.
2023. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen nem, még jó hogy :D Nem is értem, hogy gondoltad, ez nem étterem, ahol elkészítik a steaket pl jól átsütve.
2023. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy gyorsétterem. Pont lexarják a finnyás egyedi igényeidet.
2023. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írtam, a meki nem kívánságműsor. Nem fognak hozzád alkalmazkodni. Nekem ha nem ízlik egy fix gyorséttermi termék, átmegyek egy másik brandhez, mert én veled ellentétben tisztában vagyok azzal, hogy a menüt nem rám szabják :)
2023. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Figyike űberokos! Ha a zsemlét szezám nélkül kérem, akkor úgy adják. Tehát Einstein?
2023. szept. 17. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!