Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonald's-ban egységes a...

A McDonald's-ban egységes a kínálat?

Figyelt kérdés
Mármint Magyarországon értem. Azt tudom, hogy árban nem, de a honlapon lévő állandó kínálat minden eleme elérhető minden étteremben?
2023. szept. 21. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ami csak McCaféban van, de egyébként igen.
2023. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen a kérdésfeltevésre épp a McCafé inspirált.

A honlap szerint az állandó kínálat része a Belga csokis torta, amit Debrecenben már június óta nem lehet kapni egyik McCaféban sem.

Már akkor érdeklődtem itt a gyakorin, hogy máshol lehet-e kapni, de igen máshol lehet.

Ne értsetek félre, itt helyben nem éppen nem volt, hanem rá is kérdeztem, és mondták, hogy az megszűnt.

Elég értetlenül állok a dolog előtt.

Írtam magának a Mekinek is de még nem válaszolt.

2023. szept. 21. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyjából egyforma a kínálat árakban lehet eltérés.
2023. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az állandó kínálat mindenhol egyforma Magyarországon belül. Lehetnek viszont helyi akciók és termékek, amik csak az adott helyen érvényesek, például Siófokon volt egy időben 0,75l-es üdítő, ami máshol nem volt.
2023. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor hogy lehet, hogy Debrecenben nem kapható az állandó kínálat minden terméke?

Persze a kérdés költői, hacsak valaki nem bennfentes a válaszolók közül, ugyan honnan tudná bárki is.

De akkor az elvárásom jogos.

2023. szept. 21. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerünk ilyen éttermet.
2023. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem teljesen egységes.


Egyrészt, hogy éppen mi van stockban változik, egy forgalmasabb helyen gyorsabban cserélődik le, vidéken ritkábban hoznak nekik.


Másrészt a promóciós dolgokat nem biztos hogy tartja minden étterem, rizikós úgy berendelni, ha lehet nem fogy el.

2023. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Én meg szerettem volna kóstolni egy sütit a mekiben.Siófokon.de nem árulták semmelyik sütit sem.
2023. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
#2 "Írtam magának a Mekinek is de még nem válaszolt." Miből gondolod, hogy kíváncsiak rád?
2023. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!