Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy pincéren miért van munka...

Egy pincéren miért van munka közben rövid nadrág?

Figyelt kérdés
Ezt egy körúton belüli, nem is olcsó helyen láttam. Körúton kívül sem tartom elfogadhatónak. Ne azt válaszoljátok, hogy ha nem tetszik, ne menjek oda! Nem ez a kérdés.

#pincér #rövidnadrág #körúton belül
2023. szept. 24. 14:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Mert manapság bárkit felvesznek, meg a legtöbb helyet prolik üzemeltetik.


Bár vannak kivételek ugye, pl.: [link] (Csak ez ugye idehaza bebukott.)

2023. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ez durva. Ilyet hosegben sem lehetne.
2023. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Culture change van!

Csak az a baj, hogy egyelőre nem váltják, hanem törlik a kultúrát.

Manapság, mikor a hagyományos értékrend képviselőinek a szobrait döntögetik, és egy Oscar-gálára is rövidnadrágban mennek el, (meg pofozkodnak)

minden megengedett! Sőt, elvárt viselkedés, minden normát szembe köpni!

2023. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Mert szerencsére látszik, hogy a vezetőség emberbarát, és így megengedi! A pincér is ember, nem várható el, hogy megsüljön a kánikulában, pusztán “az etikett miatt”, józanul gondolkodva igenis elfogadható!

De a pincérNŐK meg szoknyában vannak, lényegében ugyanúgy kilátszik a lábuk!

2023. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

Egy egészséges embernek gyakorlatilag semmit nem számít, hogy nadrágban kell elviselni a kánikulát vagy rövidben.

Viszont nagy bunkóságra vall, egy pincér esetében.

2023. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%
Mármint hosszú vagy rövid nadrágban.
2023. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 NTBS ***** válasza:
33%
Mert nincs dress code. Vagy kifizeti a pénzt emiatt!
2023. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Amikor már házaljanként három "nem is olyan olcsó" zabálda van, és háromból kettő mai fiatalnak az a becses foglalkozása, hogy a külföldieket zabáltatja, akkor mégis miféle nívót képzelsz el?

Ez ugyanolyan dolog, minthogy régen volt egy tucat gimnázium. Ha valakinek köze volt egy gimnáziumhoz, akkor biztos lehettél benne, hogy gondolkodó értelmiségi, főmérnök, tudós, feltaláló, netán Nobel-díjas. Ma az utolsó házgyári általánosnak és TSZ-magtárnak is egyetemi rangja van, és soha nem látott még az ország olyan buta, üres tömegeket, akik milliószámra kidőlnek onnét...

(Egyébként engem nem zavarna, sose szerettem ezt az "ünneplőruhás", dresszkódos világot, nem bánom, ha végre mernek letörni belőle. Merthogy megfordítva: én sem szeretnék egész életemben mások kitalációja szerint öltözni, és hála az égnek, meg az ilyen merész fiataloknak, nem ott tartunk már, mint 30-40 éve, amikor szinte mindenkit fél életre belehúzhattak valami otromba munkahelyi öltözetbe, hogy méltó módon megtisztelje vele az ízlésficamos kitalálóját. Jó, értem én, én se ragyognék az ötlettől, hogy egy csóka étkezés közben a szőrös lábát mutogassa, csak úgy általánosságban nem vagyok ellene annak, ha fel merik rúgni a konvenciókat.)

2023. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
14%

"De a pincérNŐK meg szoknyában vannak, lényegében ugyanúgy kilátszik a lábuk!"

Ez hülyeség, esztétikus női lábakat a nők is szívesebben látnak. Meg a mi kultúránkban ez így megszokott.

Férfilábakat ki akar látni, talán melegbár, vagy nők részére nyújtott erotikus szolgáltatás akar lenni?

2023. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére külföldön ahol dolgozom pincéreknek kötelező a hagyományos hosszú nadrág.
2023. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!