Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy pincéren miért van munka...

Egy pincéren miért van munka közben rövid nadrág?

Figyelt kérdés
Ezt egy körúton belüli, nem is olcsó helyen láttam. Körúton kívül sem tartom elfogadhatónak. Ne azt válaszoljátok, hogy ha nem tetszik, ne menjek oda! Nem ez a kérdés.

#pincér #rövidnadrág #körúton belül
2023. szept. 24. 14:55
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
53%
Ilyen helyre nem megyünk.Oda sem ahol favágószakállasok dolgoznak.
2023. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%
Milyen jó hogy nincs más dolgotok mint fennakadni minden sz@rságon.
2023. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22 Szeretem olyan helyen eltölteni az időm, és elkölteni a pénzem, ahol civilizált módon öltözött emberek szolgálnak ki. (Az időjárás megoldotta ezt a kérdést).
2023. okt. 4. 13:26
 24/27 anonim ***** válasza:
70%
Inkább okoskodó vagy, fogadd el ha vki szabadabb tipus,ez nem civilizáltság csak okoskodás.
2023. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%

Nem kell semmit elfogadni, intelligens emberek egy rossz tapasztalat után soha többé nem látogatnak ilyen igénytelen helyet.

Így idővel szelektálódnak az adott helyre a primitívebb rétegek, vagy csökkenhet is a látogatottság, kit érdekel.

2023. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#24 "Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá".

© E.P. (Ez a vendéglátósnak szól).

2023. okt. 4. 15:58
 27/27 talpalos ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire laza imidzsű a hely, szerintem akadnak olyan egységek, ahol ez elmegy. Dolgoztam én is olyan helyen ahol megengedték, hogy rövidben legyünk, bár én nem vagyok hajlandó rövidnadrágban dolgozni.


Azt viszont nevetségesnek találom, hogy elvárják azt, hogy 14-16 órát állj végig a napon fekete hosszúszárú nadrágban és 2 centi vastag farmer kötényben, miközben a vendég szó nélkül becsattog strandpapucsban vagy póló nélkül. És akkor még te vagy a paraszt, ha viccesen megkéred rá, hogy vegye fel a pólóját mert a kolléganők nem fognak tudni koncentrálni. :)


- egy pincér

2023. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!