Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Random étterembe beengednek...

Random étterembe beengednek ha WC-znem kell?

Figyelt kérdés
Tehát nem fogyasztok semmit, csak arra van dolgom, arrafele sétálok és rámjön a pisilési inger akkor bármelyik étterembe besétálhatok csakúgy?
2023. szept. 27. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, illik fogyasztani is ilyenkor. Van ahol bemehetsz, de ha nem fogyasztasz fizetni kell, de nem ez a jellemző.
2023. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelesek beengedni. Ha nem fogyasztasz akkor illik megkérdezni és fizetni valamennyit.
2023. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem illik. Sajnos terhesen ez nagy gond volt nalam :-D (terhesen ugye allandoan pisi erzeted van...) es akarhol jartunk a varosban ram jott rohantam az elso etterembe...es altalaban beengedtek de lattak hogy oriasi a pocakom
2023. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem.
2023. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Cameroon ***** válasza:
100%
Nem fognak sajnos.több nyilvános wc kellene amúgy benzinkútra be lehet menni
2023. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem engedik, vagy csak ha fizetsz valamennyit. De amúgy ha egy nagyon forgalmas helyről van szó, akkor lehet betudsz "szökni" anélkül, hogy bárki észrevegyen, de nyilván akkor sem illik. De egyébként szerintem vannak akikkel engedékenyebb, pl. ahogy a hármas írta, szerintem egy terhes nőhöz sokan máshogy állnak hozzá, vagy esetleg egy mozgássérülthöz.
2023. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthető ha egy étterem nem szeretne nyilvános vécéként funkcionálni. Célszerűbb lehet valami olcsóbb presszót megpróbálni ilyen esetben, ahol végső soron kifizeted a legolcsóbb ital árát ha kell, amit vagy kérsz vagy nem.
2023. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor engedik, én olyankor veszek valamit vagy adok 200Ft borravalót.
2023. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kint ültünk Bpn egy forgalmas teraszon, bementünk wc-re, de még el sem értük, már szaladt a pincér fiú, hogy fogyasztó vendégek vagyunk e. Ha nem, akkor fizetni kellett volna. Később megnéztem, ki volt írva az ajtóra is.
2023. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen fizetős.
2023. szept. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!