Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Meg mernétek enni az ételt,...

Meg mernétek enni az ételt, ha a szakácsot hallanátok bentről káromkodni?

Figyelt kérdés
Bementem egy étterembe, kértem egy gyros-t, az eladó bement a konyhába, mondta, hogy megkérdezi, hogy mikor lesz kész. Erre hallom a konyhából a szkácsot kiabálni, hogy a k*va életbe! Utána jön vissza az eladó, hogy kb 10 perc múlva készül el. De ezt annyira rossz volt hallani, hogy azon gondolkoztam, hogy valami rosszat csináltam-e azzal, hogy kértem egy oéyan ételt, ami rajta van a listán és még a zárásig is másfél óra volt. Ti meg mernétek enni?

2023. okt. 27. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gíroszt egyáltalán nem, de bármi oka lehetett a kifakadásának. Pl. megégette a kezét.
2023. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Van olyan étterem, ahol belepisilnek az ételbe, ha valami rosszat mondasz a szakácsnak, vagy a pincérnek, de a legtöbb általában nem ilyen, ők sem akarnak egy hatalmas bírságot, vagy bezárást megkockáztatni, és ha valami olyasmire gondolsz, veszélyes anyagot meg pláne nem tesznek bele, nyugodj meg!
2023. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy függ össze a kérdés és a káromkodás az étel minőségével(?).
2023. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# úgy, hogy gondolom azzal volt a baja, hogy valaki gyros-t kért és dolgoznia kell és ezért méregből beleköphet vagy ilyesmi!
2023. okt. 27. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baja azzal, ha valaki gíroszt kér?
2023. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben úgy szokás, hogy ha valaki kér valamit, akkor azért dolgozni kell.
2023. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Több konyhán is dolgoztam már, a szakácsok szinte mindig idegesek ez egy stresszes szakma. Folyamatosan jönnek a megrendelések, el vannak úszva, minden egyes új rendelés egy újabb csepp a teli pohárban. Ettől még nem fognak beleköpni meg stb. Csak így vezeti le a dühét, hogy kiabál. Hozzáteszem nem te rád vagy a pincérre idegesek ilyenkor. Nem túl jó dolog amikor egy vendég ezt hallja, én is rosszul érezném magam és ha pincér lennék még le is b@sznám a szakácsot, hogy legközelebb inkább törjön össze egy stóc tányért ahelyett, hogy üvölt amikor kint áll a vendég.

Nyugodtan megeheted a gyros-t. Mire elkészül vele, már a következőt csinálja. Nem foglalkozik ilyenekkel, hogy beleköpködjön egy vad idegen kajájába.

2023. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Simán. Az is lehet hoy epp akkor ontott magara valamti
2023. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annyi nyáluk, hogy minden rendelésbe beleköpjenek. :)
2023. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szakácsmunka eleve rhadt stresszes, pörögsz 8-10 órán keresztül megállás nélkül. Kb. pisilni nincs időd, még szép, hogy a szakács kiakad a semmiségen is.
2023. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!