Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Meg mernétek enni az ételt,...

Meg mernétek enni az ételt, ha a szakácsot hallanátok bentről káromkodni?

Figyelt kérdés
Bementem egy étterembe, kértem egy gyros-t, az eladó bement a konyhába, mondta, hogy megkérdezi, hogy mikor lesz kész. Erre hallom a konyhából a szkácsot kiabálni, hogy a k*va életbe! Utána jön vissza az eladó, hogy kb 10 perc múlva készül el. De ezt annyira rossz volt hallani, hogy azon gondolkoztam, hogy valami rosszat csináltam-e azzal, hogy kértem egy oéyan ételt, ami rajta van a listán és még a zárásig is másfél óra volt. Ti meg mernétek enni?

2023. okt. 27. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés, hogy kihallatszik. De ha valaki gyrost kér gírosz helyett, arra én is elővenném a rossz oldalamat.

Gordon Ramsay állítólag messze nem trágárkodik annyait a valóságban, mint a pokoli konyhában, de azért szokott. Ne menj hozzá se enni.

2023. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!