Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az ellen hol lehet panaszt...

Az ellen hol lehet panaszt tenni, ha a gyorsétteremben a sültkrumpli a kértnél jobban kechup-osabb volt? Valamint a hot-dogban a mustár is túl mustárosabb volt a kelleténél. Erre van szabály?

Figyelt kérdés

nov. 24. 12:21
1 2
 1/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Próbéld meg a trollistent.
nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Én pl nem szeretem a kecsapot, szóval ha anélkül kérem akkor annál teszek panaszt akitől kértem. Persze kulturált hangnemben.

Az meg, hogy mi az hogy "kelleténél jobban" az egyéni ízlés kérdése. De ezt is azzal lehet megbeszélni akitől kéred. Gyors étteremnél ha olyan a hely még lehet azt is engednék, hogy magad rakj kecsapot és mustárt.

nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik elmegyógyásznál mond el.
nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Sok lehetőség van, felszolgálót lecseszni, főpincért, igazgatót hívni, panaszkönyvbe beírni, rendőrt hívni, feljelenteni, interneten és egyéb fórumokon lejáratni, amíg be nem zárják a helyet.
nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
polgár jenő hivatalban a jenő úrhoz, hétfőn 11 órakkkkor
nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyúúúúú! Aaaanyúúúúúú! Szójjá rájuk, brhühühü!


Nincs szabály. Ha én létrehozok egy éttermet, és azt határozom meg, hogy egy adag sült krumpli 3-4 dkg, akkor annyi. Ha 4-8 kilogramm, akkor annyi. És ha 3% ketchupot adok hozzá, akkor annyit. Ha 278%-ot, akkor annyit. Egyedüli elvárás, hogy minden vevő egyformát kapjon a pénzéért.


A ketchup hogyan tud ketchuposabb lenni, a mustár meg mustárosabb? Sűrítmény, vagy mi?

nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Közvetlenül a rendőrségre érdemes menni.
nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
polgár jenőnél a hivatalban
nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Felhívtam a mérésügyi hivatalt. Azt válaszolták, hogy nincs olyan mértékegység, hogy kellete.
nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Húzzál haza, aztán főzessél anyáddal.
nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!