Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Annak aki a KFC-ben dolgozik...

Annak aki a KFC-ben dolgozik egyáltalán nem lehet ékszert hordania vagy csak „logo"ékszert nem hordhat?

Figyelt kérdés
Nekem vannak piercingjeim a fulemben és az egyik azt mondta ha kicserelem ilyen köves solid megoldásra úgy jó lehet de a másik meg azt mondta egyáltalán nem lehet ekszer rajtam,viszont több munkatarsamon is látszik ékszert pl orr piercing ott oldalt meg egy másiknak industrial is van benne és engedik ezért nem igazán értem,sajnos csak piercingesel tudnám kiszedni meg vissza tenni az enyemeket amire se időm se penzem,de azt sem szeretném ha beforrna elég sokat szenvedtem velük😕

nov. 18. 04:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg a felettesed?

De nem hinném, hogy gond lenne..

nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre CSAK A FÖNÖKÖD tud válaszolni, általános szabály nincs.
nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Normál főzőkonyhában is tilos a gyűrű,nyaklánc.Valószínű a KFC-ben is betartják.
nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem hogy kfc ben…

Aki étellel dolgozik (készétel/félkész étel pl hentesnél)

Nem hordhatnak ékszert se órát karkötőt semmit

nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy meg kfc is elég messzeáll a rendes konyhàtol de a szabajok ottis érvényesek mint egy rendes konyhánál

Amugy meg én dolgoztam bk ben

Van egy kis fülbevalóm…és az idióta főnicsaj jött hogy jaj mert azt nemszabad…én megkínáltam hogy figyu szakácsként elég megslázó nekem hogy itt vagyok kénytelen áttelelni… sokkal több közöm és fogalmam van egy konyhához sakácsként mint neki manegger ként kereskedő létére

Nekem van egy fülbevalóm neked meg tele a füled az ujjaidon 6gyűrű a rohadtokos órád és karkötő..és amikor beáll dolgozni mert sok a rendelés 1. Nemszedi le magárol és még kesztyűt sem húz azmeg hogy a kèzmosása fertőtlenítése 5-8másodperc alatt megvan ne is beszéljünk…

Utánna soha egy fél szóval sem jegyezte meg…nekem nem..:D

Tedd teis falhoz a kérdést..majd ha bemész dolgozni és látod hogy SENKIN nincs akkor majd talán…

nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyik managerem ezt a másik meg amazt mondja,egyik azt mondta kipróbálhatjuk úgy hogy a karikákat lecserélem kicsi hátul talpas megoldásra és hogy az úgy talán nem olyan feltűnő még jobban kitakarhato a másik meg azt mondta hogy egyáltalán nem lehet ekszer de van olyan munkatarsam akinek több is van mint nekem és O leragasztja de azt mondták hogy már a leragasztas sem megengedett szóval már teljesen tanácstalan vagyok,hogy mihez kezdjek,kivenni nem tudom magamnak csak hozzáértő szakemberrel de ha még kivettem beforrnak és nem azért szenvedtem velük hogy beforrjanak de a hajhaloba meg megpusztulok,tudom sokat panaszkodom de így kényelmetlen dolgoznom pedig szeretem a helyet nagyon is🥹
nov. 21. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szivem ilyen a konyhàs èlet…:)

Nameg ùgy random az “ètelipar”

Higèniai okolbol van ez…de mint mondtam az èn managgerem ami megjegyzem területi managger volt…fülekkènt 6-6 piercing

Òra karkötô 6-7gyûrû

5màsodperces kèzmosàd kesztyû nèlkül ès orbitàlis mûkarmokkal….

nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!