Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi ertelme egy 700 Euros fine...

Mi ertelme egy 700 Euros fine dining ebednek ha utanna ehes marad az ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok

a lakotarsam most volt egy fine dining event-en. 700 Euro volt...a Koks Restaurantbol jöttek a séfek ide es föztek...alapjaban veve tök jo meg enis szivesen megneztem volna...de 700 EUR egy kajalasra :-D naja arra nincsen penzem. Plane karacsony elött.


11.00-15.00ig csomo fogas volt ahogy meselte...haza jött 16.00kor es leült ebedelni :-D mondvan ehes (normalis testalkatu nem köver hogy azt mondana az ember fektelen etvagyu)


Na akkot elkezdtünk vitazni, persze inkabb humorral hogy ez most komoly...leül tesztat enni amit föztem es megmaradt amiutan egy fine diningbol jön :-D halalra röhögtem magam.


Arra valaszt nemtudott adni mi ertelme volt akkor most ennek?

Erdekelne ti elmennetek ilyenre? En tenyleg nem latom ertelmet...

Fodraszhoz megyek hogy uj hajam legyen

Körmöshöz hogy szep körmöm

etterembe hogy jollakjak ...


nemtudom..



dec. 9. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Elmennék, mert biztos olyanokat tudsz ott enni amit otthon nem és olyan ízek vannak amik egy átlag étteremben nincsenek. Viszont nekem nincs felesleges kidobni való 700 euróm egy élményre. Ha lenne kb 100 milliós megtakarításom pénzben akkor lehet megtenném, hogy egy évben egyszer elmegyek akár 1.000 euróért is enni.
dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne akard megérteni, túl egyszerű lélek vagy Te ehhez.
dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem azert jarnak az emberek etterembe hogy jollakjanak mert azt otthon is lehet. Az elmenyert jarnak. En is pl azert jarok. Olyan eteleket kostolhstok meg amit magamsnk nem.kedzitenek kert nem tudnam frldolgozni az osszetevot vsgx nem is ismerem, nem jut eszembe az adott izkombinacio. Egy egy fine fining etel 10-15 elembol all, magamnak nem csinalnam meg otthon mert olyan kis mennyisegben nem erne meg. Ezert mehyek fine diningba hogy kiprobaljam.

Ez olyan mint a kedvenc palacsintazom. Magamnak is meg tudom csinalni de nem fogok azert karamellszoszt csinalni egy labossal hogy kb 1p ml-t rarakjak egy palacsintara. Annyiert tejszinhabot se keszitek. Meg mascarponet se bontok fel. Megis amikor palacsintat rendelek, karamellszosszal kerem mert az izelmenyhez sokst ad hozza.

Na kb ilyen a fine fining is. Izek, allagok amiket otthon nem csinalhatsz meg. Ott az s lenyeg hogy sokmidnent kostolj.

Es nem, nem az hogy teleedd magad

dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ki probálta megkostolta milyen a fine dining de valoszinüleg rá jött hogy azal nem lehet jol lakni.
dec. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem arról szól hogy kapsz egy púpos tányér ételt.

Különleges itthon sokszor nem kapni alapanyagokból magas szinten készitik.

Érdemes mindent megkóstolni mégha nem is laksz jól.

dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt szerencsém párszor ilyen jellegű étteremben enni. Én mondjuk sosem maradtam éhes, de ennek nem is az a lényege, hogy halálra zabáld magad, hanem az élmény, hogy olyan íteket kóstolsz, amiket korábban elképzelni sem tudtál, hogy létezhetnek.
dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

"etterembe hogy jollakjak"

Dehogy. A jóllakáshoz elég a lángossütőhöz menni. Pláne nem fine dining étterembe megyek jóllakni. Fine dinig étterembe a gasztronómiai élvezetért megyek...

dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!