Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Gundel étteremről vélemények?

Gundel étteremről vélemények?

Figyelt kérdés
Akár ha vendégként voltál ott, vagy azt is szívesen olvasom ha valaki dolgozott ott.

jan. 3. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

havonta jarnak a nagyszuleim es meghivjak a csaladot...mami es papi jo moduak. Apu es en nem szeretjuk... de en mondjuk fiatalabb vagyok es nem igazan talalok olyat ami izlene meg szerintem draga


Apu szarvas gerincet evett es szerinte szaraz volt, vissza is küldte.

jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Mondanám hogy szar, de nem szar, mert szép, szerintem tök jó hangulata is van, meg igazából a kaja soha nem ehetetlen, néha kifejezetten jó ízű, de annyira nem jó hogy 7500 forintba kerüljön egy bécsi szelet. És nehogy azt hidd hogy akkora darab hús hogy nem fér rá a tányérra, két kis lóf@sz szelet. Tenyérnyi, vékony kis bélszín darabka három levél tésztával meg két darab pörccel (aka túrós csusza) 12.000 forint? Szerintem iszonyatosan drága, és a kaják pedig bár ehetőek, de egyik sem egy olyan kulináris élmény hogy még évek óta is emlékezzél rá hogy milyen rohadt jót ettél a Gundelben. Most ahogy ezt leírtam rögtön be is ugrott három hely, ahol a közelmúltban olyanokat ettem hogy a mai napig a számban érzem az ízét: Két Szerecsen, Pasarét Bisztró, Mazel Tov.


Én viszonylag sokat járok étterembe (egyrészt munka miatt, másrészt nem nagyon van időm/kedvem főzni) és valamennyire hozzá vagyok szokva ehhez a magyar alapokon nyugvó, pár kimondhatatlan vagy külföldi nevű hozzávalóval felturbózott fine dining vonalhoz, meg az ezzel járó elvadult árakhoz, de a Gundel szerintem irreálisan drága, ahhoz képest amit kapsz. Rengeteg hely van ahol többezer forinttal olcsóbban, sokkal jobbat kajálsz. Nincs egyiknek sem olyan történelme, mint a Gundelnek, ez tény, de nem is akarom minden egyes étkezésem alkalmával a történelmet kifizetni.


Egyszer érdemes elmenni, ha más nem egy kávéra, megnézni, mert tényleg szép, de ne ez legyen a törzshelyed.

jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!