Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csak szerintem nem ismerik...

Csak szerintem nem ismerik Magyarországon a hamburgerezők, hogy mi az, hogy gyorsétel?

Figyelt kérdés
Az ilyen magán burgereseknél min. félóra a rendelési idő. Ez hol gyors kiszolgálás? Csak szerintem felháborító? 😅

jan. 9. 16:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, ált. lassúak, mint a tetü.
Nem, én meg vagyok elégedve.
Passz.
40 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A magán burgeres az burgeres és nem gyorsétterem. A gyorsétteremben persze hamar megvan a borzalmas burger amiben alig van valami, a hus pocsek minoseg es tulsozott es a zsemle is tartositoszeres.

Ha elmesz egy burgerezőbe az nem gyorsétterem. Az egy burgerező. Megpirítják a bucit és akkor kezdik frissen sutni a hust es a te igenyeidre osszepkaoljak a tobbfele feltetet. Logikus hogy sok ido.

jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kevered a burgerezőt a gyorsétteremmel.. Ha nem tudsz fél órát várni egy frissen készült hamburgerre akkor menj a Mekibe, probléma megoldva.
jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy a gyorsétteremláncokban pár perc alatt megvan attól az nem a burgert minositi hanem az ettermet (meki stb). Tehat semmi oka egy burgerezonek gyorsan burgert csinalni. A gyorsettermi burger attol gyors hogy gyorsetteremben veszed
jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Mekiben is simán állsz húszpercet, ha a fél kerület épp ott héderel ;)
jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mekibe sosem jártam. A hamburger az gyorsétel, mert ha elő van készítve gyorsan elkészül. A másik: amikor pont nem volt senki, érdekes, hogy 15 percen belül kihozták a rendelést, tehát maga az elkészítés nem igényel sok időt. Na mind1, akkor úgy látszik csak nekem magasak az elvárásaim.
jan. 9. 16:29
 6/24 A kérdező kommentje:
Bocsi 2-es, neked is zöldet akartam adni, de elütöttem.
jan. 9. 16:30
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja, a legelképesztőbb csigalassúság valahol a Dunakanyarnál voltunk, sajnos hamburgert rendeltünk (vegetáriánust) és azt 60 perc alatt hozták ki. Tényleg csak a jó társaság mentette meg a dolgot.
jan. 9. 16:35
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te nem ismered, mi az a gyorsétel. A hamburger pl nem feltétlen az. Lehet azt is éttermi módon elkészíteni, helyben, mindent frissen előkészítve, meg lehet gyorséttermi módon, ahol előfagyasztott, félkész alapanyagokat vágnak be az olajba, és akkor az tényleg csak pár perces gyorskaja.
jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A hamburger mindig is gyorsétel volt, úgy vettük már eleve át. Ha nem az lenne, akkor nem azt árulnák úton útfélen minden bódéban. Vagy az éttermi hamburgernél szerinted ott gyúrják be a bucit meg ölik le a marhát? 😄 Az étteremben is minden elő van készítve hozzá.
jan. 9. 17:40
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted melyik éttermi tésztához állnak neki a rendeleskor begyurni a tésztát? Komolyan azt gondolod, hogy az étteremben nulláról kezdik a dolgot rendelesnel és a halászlé esetén elindul a szakács a Dunára halat fogni, a kukta meg a piacra bográcsot venni?
jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!