Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha foglalok 10 emberre svédasz...

Ha foglalok 10 emberre svédasztalt,és 65.000 ft-ra jön ki a végösszeg,mennyit illik adni a végén pluszban mint jatt? kiszolgálási díj azthiszem ez a neve

Figyelt kérdés

ápr. 17. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

"70- re teljesen jó egy svédasztalos ebédnél a felszolgáló sem dolgozik csak az italt hordják"

Értem szóval az asztalok magukat teritik meg a koszos pohár,tányér magát mossa el illetve a terem is magátol rendeződik vissza


Van ahol benne van az ital is van ahol nincs amúgy ha jó volt minden kiszolgálás,kaja stb 70 reálisan hangzik DE svédasztalos "rendezvénynél" én személy szerint nem is szoktam számítani jattra szóval ha nem adsz se fognak meglepődni

ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!