Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok olyan vega ételfutárt,...

Tudtok olyan vega ételfutárt, amely Balatonföldvárra is szállít? Vagy olyan nem vegát, amelynek vannak vega ételei?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Szinte minden ételfutár kínálatában van vega verzió ma már, de legalábbis diétás, ami jó eséllyel minden 2. nap vega is. Egyszerűen csak nézd meg, kik szállítanak az adott városba/faluba (elnézést, nem tudom minek számít); olyan sok nem lehet, hogy ne tudd átnézni a heti menüjüket :)
2014. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos választ kaptam:) Nézzem át az összes ételfutár oldalát, ogy meglássam, melyik szállít Balatonföldvárra. Nos pont et akartam elkerülni, gondoltam, hátha egy balatonföldvári válaszoló tudja.
2014. jan. 30. 22:11
 3/3 anonim válasza:
48%
ennyire ne legyél már életképtelen. egyszerűen beírod a gugliba h ételfutár balatonföldvár és megnézed. és még te oltasz le mást, az eszem megáll
2014. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!