Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az Obudai trófea miért olyan...

Az Obudai trófea miért olyan lepukkant a többihez képest ha egy ceg? Pl. Kevsebb választék, állot étel, hideg nem fűtenek rendesen, a gyümölcsösből mikor felnyitottam szalltak ki a bogarak.

Figyelt kérdés
Elvileg egy cég ugyanolyan jónak kelleme lennie mint a többi trófea nem? De olyan volt mint egy lepukkadt napközi. Még libamájas előétel sem volt ami alap étel a tóbbi trófeaban. Baromira fáztunk, s a hab a tortán az volt mikor gyümölcsöt akartunk enni ott le van takar a ilyen műanyaggal azt felnyitottuk és rengeteg musliva szállt ki belőle. Vagy mar a többi trófea is így leromlott volna? Az összeseben voltunk csak régebben
2015. okt. 28. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Én pont az Óbudait szeretem a legjobban, igaz 2 hónapja nem voltam, de előtte rendszeresen, soha nem tapasztaltam olyat, amit írsz (kivéve, hogy néha hideg van). Csodálkozom, remélem, csak átmeneti zavar volt, mert szerintem jó hely amúgy.
2015. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

"Obudai ceg Kevsebb állot szalltak kelleme tóbbi trófeaban takar a, musliva, mar, trófea, összeseben…"

Gratulálok!

2015. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Telefon....
2015. okt. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!