Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerinted mi éri meg a legjobb...

Szerinted mi éri meg a legjobban a KFC-ben?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen árkategória, csak az ár-érték arány a lényeg.


(Ha szerinted semmi nem éri meg, akkor fogalmazd át magadban úgy a kérdést, hogy melyik ajánlat a legkevésbé nagy lehúzás :D)



2016. jan. 7. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A Kosarak, a Big Boxok, és a BSmart.

Én nagyon szeretem a csirkeszárnyukat és azokat is szoktam venni, kosárban és csak úgy darabonként.

Meg persze az újra tölthető üdítő is megéri. :)

2016. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És a grander szendvics mennyivel laktatóbb pl. mint egy longer? Hány longert tesz ki?
2016. jan. 8. 17:16
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként az eddigi válaszokat:)
2016. jan. 8. 17:16
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Ár-érték szempontjából a Longer a legkevésbé nagy lehúzás (mifelénk 1390 azt hiszem), de a Qurrito a kedvencem (itt 1690). Bár még nem próbáltam mindent.
2016. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a grander éri meg a legjobban...

Elég nagy, menüvel pont jóllakom. :)

2016. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát, grander boxot vettem, de eléggé megbántam. Lehet, hogy éttermenként/alkalmanként eltér a minősége, de én alig vettem észre valami különbséget tartalomra a grander és a longer között. Méretre pedig kb. a duplája, szóval nem éri meg az a lehelletnyi ízkülönbség. A box annyiból megérte, hogy a csirkeszárnyak viszont nagyon finomak voltak, legalább ezt megtapasztaltam.
2016. jan. 11. 19:21
 17/17 anonim válasza:
0%
Fórumon most a Scuderia Ferrari ára esett 100.000 dollárt, de Dawood szerint tovább is fog csökkeni, szóval várj még vele.
2018. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!