Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol vannak olyan...

Budapesten hol vannak olyan kajáldák ahol egészséges és finom ételeket lehet enni?

Figyelt kérdés
Nem méregdrága éttermekre gondolok, hanem valami olyan helyre ahol max. 1000 ft-ért lehet kapni valamit ami nem olyan egészségtelen mint a meki és társai.
2016. febr. 12. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínai kaja!
2016. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Leves" névre hallgató kajálda van a fővám tértől kicsit jobbra, google térkép ismeri. 450 forint nálunk egy pohár leves, nem lehet beülni, minden nap több fajta van, lehet rá feltéteket kérni, és iszonyatosan finom. én nagyon szeretem. egyébként vannak még ott különböző szendvicsek is.


Előttem szólóé sem rossz, bár a kínainak bizonytalan a forrása. a Levestől nem messze van a TAO nevű hely, én ugyan még nem jártam ott, de jókat hallottam róla barátaimtól. :)

2016. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tao-t én is ismerem, elég jó, árban se rossz és közel van az egyetemhez is :D
2016. márc. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!