Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bogár van a mekis fagyimban,...

Bogár van a mekis fagyimban, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Bogarat találtam a Mc Freeze emben. Visszavigyem? Ezért beperelhetem őket? Ha visszaviszem visszakapom a pénzem? Help surgos

2016. aug. 31. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
nyald ki
2016. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Kiveszed a bogarat és eszed tovább a fagyidat.
2016. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
15%
Igazából én vissza vinném a Mekibe, jó hangosan azt mondanám az eladónak: Egész jó volt csak azt a legyet nem kértem bele! (ezt úgy, hogy hallja az összes vendég) Utána meg kisétálnék.
2016. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve benne volt, az elég gáz. Szólnék.

De lehet, hogy csak belerepült, miközben etted. Arról meg ők nem tehetnek.

2016. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha visszaviszed, biztosan adnak helyette egy másikat.
2016. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

"Ezért beperelhetem őket?"

Ez nem az USA. Szar ügy, mi? :)

2016. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne pereld be őket! A károd mennyi is? Úgy 200-300 forint? Biztosan megéri ennyiért pereskedni...


Ekkora eszetlen hülyét is rég láttam, mint a kérdező. Nem jó a kaja, baja van, vissza kell vinni, és másikat kérni. Ha nem adnak, akkor panaszkönyv.


Perelni akkor éri meg, ha több tízezres, százezres károd van. Anyagi vagy erkölcsi, utóbbit Magyarországon annyira nem fizetik meg. De ha pl. a pincér leöntött valami szósszal egy menyasszonyi ruhát, és annak annyi, akkor jogosan követeled, hogy térítse meg a kárt. Ha összetöröd magad, mert összeroskadt alattad a szék, akkor jogosan követeled, hogy fizessék meg a táppénz miatt kieső béred, az orvosi kezelést, vagy ha nem tudsz járni, akkor a taxi költségét stb. Egy bogár az ételben viszont nonszensz.

2016. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

pf, mit kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni? visszaviszed, kicserélik, ennyi. nekem is volt már hajszál a jegeskávémban, undorító, de mint a legtöbb helyen, ahol emberek dolgoznak, itt is megeshetnek ilyen 'bakik'.


beperlni?? ezt ugye te sem gondoltad komolyan?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD úristen bmeg

2016. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eleve benne volt. Végül a kukara öntöttem
2016. aug. 31. 16:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó nagy hülye vagy, simán adtak volna neked egy másikat elnézést kérés mellett.
2016. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!