Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a brokkoli krémlevest fel...

Ha a brokkoli krémlevest fel szeretném dobni, akkor avokádót tehetek bele?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hátöö, az avokádónak alapból nem sok íze van szerintem. Zsírosabb és krémesebb lesz tőle, az tuti, de ízben szerintem nem sokat dob rajta.
2016. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm
2016. febr. 23. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Miért pont avokádót?
2016. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Én sült baconnel vagy kolbásszal próbálnám feldobni kicsit.
2016. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon finom úgyis, hogy pépesítés előtt veszel ki apró darabokat és azt teszed a kész krémlevesbe.
2016. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én füstölt sajtot rakok bele evés előtt :)
2016. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

én sem tenném bele, annyira jellegtelen íze van. Valóban csak a zsírtartalma lesz nagyobb a levesnek (ami ugyan az ízeknek nem árt ) esetleg a brokkoli ízét érzed majd karakteresebbnek.De akkor inkább már egy kis tejszínt vinnék bele.

Legnépszerűbb nálunk is ropogósra sütött baconcsík, vagy füstölt reszelt sajt.Ezek tényleg feldobják az ízét.

2016. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Vagy valamilyen levesbetéttel dobd fel, vagy ha már muszáj valamilyen zöldséget, akkor a zöldborsót válaszd. Csinátam már úgy, hogy fele-fele arányban brokkoli és borsó. Finom volt. :)
2016. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan tehetsz bele avokádót, persze. Nem is értem néhányan mit ettek helyette, ugyanis az avokádónak van egy nagyon finom, enyhe, krémes íze, nem "ízetlen".


Egyébként pirított mandulával is nagyon finom pl. a brokkolikrémleves.

2016. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!