Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha durvan megsertik a csaladta...

Ha durvan megsertik a csaladtagotokat mi a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

Etterembe mentunk a baratnommel es angolul beszelgettunk nem felteteleztek, hogy beszelunk magyarul.

Amikor kikertuk a fogast ment a pincer a barpulthoz es hallottam, hogy obszcen szavakat hasznal illetve szexualis toltetu/ rasszista viccet mondott el baratnomrol a kolleganak.


En fogtam magam es a manager-t kertem, aki azt mondta, hogy biztos felre hallottam! Utana elmentunk de legszivesebben raboritottam volna az asztalt.

Ha ilyen van mi a jo megoldas, mert nem erzem ezt elegnek.


2017. febr. 2. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"A vásárlók könyvét minden, a fogyasztókkal közvetlen kapcsolatban álló kereskedelmi, vendéglátó, fogyasztási cikkeket javító és kölcsönző tevékenységet végző helyen lennie kell (pl. üzletben, piaci elárusító helyen, étteremben, büfében, motelben, benzinkúton), ezért ne fogadjuk el, ha a kereskedő azt állítja, hogy az ő boltjában nincs.


A vásárló által tett bejegyzést érdemben meg kell vizsgálni, és az intézkedésről a vásárlót tájékoztatni kell. A jegyző, a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság és a felügyelőségek két évre visszamenőleg vizsgálhatják a vásárlók könyvébe tett bejegyzéseket."


Minimum ide írtam volna pár "szép" szót a pincérről

2017. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

panaszkönyvbe beirni s postázzni a fogyasztóvédelemnek.

asztalboritást nem javaslom, mert kihivvják a rendörséget s onnantól nekik van igazuk, te meg garázda vagy

2017. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

első hozzászóló irásához hozzáfűzöm:


ha nincs panaszkonyv akkor egy spirálfüzetből kitépet kockás papirra kell irni a panaszt s bele kell foglalni ezt a tényt is, miszerint nem volt panaszkönyv...


ha elkezded irni elöttük, elő fog kerülni a panaszkönyv mert rádöbbennek, hogy még rosszabbúl járnak.

2017. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
konkrétan mit mondott?
2017. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytam volna ennyiben. Legalább egy bocsánatkérést kértem volna nem hagytam volna hogy hárítson a manager.
2017. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fatal_3rror_ válasza:
100%
Szépen elkértem volna a pincér nevét és bejegyeztem volna az esetet a panaszkönyvbe, utána szépen lehúznám őket internetes fórumokon (Google értékelés, tripadvisor ha van) hogy tudják mások is milyen a hely színvonala.
2017. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Lehet írni a Tékozló Homárra is, ha nem félsz a felvetéstől, miszerint neked miért is kellett a magyar pincértől angolul kérni a "fogást"?:D
2017. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
nem azért mert a barátnő sokkal jobban ért angolul?
2017. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mivel a baratnom nem beszel semmit magyarul. Es mert nem is volt kedvem ez is kozre jatszott (ha nem beszelt volna angolul a pincer akkor magyarul kertem volna). Es amugy kivancsi voltam az itthoni viszonyokra is hogyan allnak a dolgok... levizsgaztak.


Koszi a valaszokat. Intezkedem ezuttal

2017. febr. 2. 22:21
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

"nem azért mert a barátnő sokkal jobban ért angolul?"


És? Nem a barátnővel társalgott, hanem a pincérrel.


"Kíváncsi voltál" - egy fenét.:D Játszottad a bazári majmot, így jártál. Nem menti a pincér bunkóságát - ha egyáltalán tényleg így történt -, de te se leszel magasabbrendű attól, hogy itthon külföldit próbálsz játszani.:D

2017. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!