Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha durvan megsertik a csaladta...

Ha durvan megsertik a csaladtagotokat mi a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

Etterembe mentunk a baratnommel es angolul beszelgettunk nem felteteleztek, hogy beszelunk magyarul.

Amikor kikertuk a fogast ment a pincer a barpulthoz es hallottam, hogy obszcen szavakat hasznal illetve szexualis toltetu/ rasszista viccet mondott el baratnomrol a kolleganak.


En fogtam magam es a manager-t kertem, aki azt mondta, hogy biztos felre hallottam! Utana elmentunk de legszivesebben raboritottam volna az asztalt.

Ha ilyen van mi a jo megoldas, mert nem erzem ezt elegnek.


2017. febr. 2. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Primitívek vagytok a barátnőddel, mi?
2017. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

van némit fogalomzavar a primitivségről. vagy a vendéget és a pincért kevered össze utolsó?

nem a pincér tette fel a kérdést hanem a vendég.

és teljesen logikus hogy ha együtt vagyok valakivel akkor ugy rendelek, hogy ő is végig értse, hogy ha modositani akar valamit vagy hozzá tenne akkor lehetősége legyen rá. pl. kérek 2 kávét cukorral, de neki olyan kedve van hogy tejet is kér hozzá. ha az ő nyelvén kérem akkor egyből érti mit rendeltem, s hozzá szól. nyilván ha a pincér nem tud angolul akkor megoldható csak kicsit nehézkesen de ha tud akkor minek a barátnőm számára idegen nyelven rendelni ??? ha van olyan nyelv amin mindent résztvevő tud akkor értelemszerüen azt érdemes használni.

2017. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem tettem/tettunk semmit amiert igy kene ereznem magam. Tudott angolul nem eltem vissza a helyzettel (nem volt kinos a pincernek se angolul beszelnie) akkor meg minek aljak le vele magyarul beszelgetni?


Elfeledkezett magarol meg hogy nem otthon van. De ezt nem teheti meg ha pincer. Annyi szerencsejuk van, hogy baratnom azt mondta hagyjam annyiban igy nem megyek vissza oda.


Hogy mit mondott az reszlet kerdes, el kene fogania mindenkinek, hogy nem csak feher emberekkel talalkozhatnak az orszagban...ha ezt valakinek nem sikerul felfognia az az o szegyene. (Plane a belvarosban). Ha meg szexualisan kieleguletlen akkor verje ki maganak ne massal akarja megcsinaltatni... szerencseje volt amugy is hogy csak en beszelek magyarul, baratnom nyakon ontotte volna egy kancso vizzel ha ertette volna.

2017. febr. 3. 18:22
 14/14 anonim válasza:
Bármi történik küzdeni kell a panaszkönyvbe mindent irj be !!1 Utolag is ird be ha akkor teted vegyél vm kis apróságot meny viszi a pincért meg kulturáltad szidd le
2017. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!